خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

اگر این نشتی از میل لنگ و واشر اون باشه باعث میشه که روغن به همه جا پاشیده بشه ومقداریش بر روی منیفولد بریزه

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگر این نشتی از میل لنگ و واشر اون باشه باعث میشه که روغن به همه جا پاشیده بشه ومقداریش بر روی منیفولد بریزه و بسوزه. 2) همين الان حمل شد، ميلواکي خوب 8 واشر اگزوز به قيمت خوب.

اگر نشتی از سوپاپ ها باشه یا قالپاق های سوپاپ باشه تمام روغن وارد اگزوز شده و بلافاصله بخار میشه. 5) زاویه پیش عرضه نفت بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک است.

توضيح مشکل : روشن شدن موتور و حرکت آن بدون مشکل است ولی هنگاميکه سعی می کنيد با سرعت ثابت حرکت کنيد، موتور بد کار می کند. تعداد سیمهای لازم در مورد اتومبیلهای رده بالا تا حدود ۱۲۰۰ رشته می رسد و بدیهی است که با افزایش اتصالها و سیمها احتمال بروز عیب احتمالی نیز بیشتر می شود.

که بهتر است صفح کلاچ رو عوض کنید. دقت کنید که ریپ زدن خودرو با لرزش خودرو متفاوت است و دلایل آنها یکی نیست. کمی پس از انقلاب ۱۳۵۷، اخباری مبنی بر تلاش جهت تخریب کارخانههای ایران ناسیونال پخش شد و برخی گروههای تندروی انقلابی، با ادامهٔ فعالیت این شرکت موافق نبودند.

آسیاب غلتکی عمودی برای مواد, آسیاب غلتکی و سنگ شکن, رف ع ی ک مش کل در آسیاب غلتکی مواد خام گرفتن اطلاعات, سیمان آسیاب کلینکر و میکس, غلتکی یا آسیاب پاندولار برای نرمایش مواد خام از انواع .

دامنه گسترده موتورهای موجود برای شورولت کامارو 2020 یکی از بزرگترین نقاط قوت آن است. سری شیلنگ اگزوز ما یک گزینه ایده آل برای تعمیر و نگهداری دائمی ارزان ، سریع و آسان است.

ریپ زدن خودرو ممکن است در هر شرایطی اتفاق بیفتد، بااینحال جز در چند مورد، معمولا دلایل آنها شبیه به هم است.

8-بوی تخم مرغ فاسد: اگر این بو زمانی که موتور ماشین روشن هست به مشام رسید دلیل اون به خاطر بوی هیدروژن سولفید در اگزوز هست که عامل ایجاد هیدروژن سولفید ذرات کم گوگرد تو بنزین هست.

این ذرات تو مبدل کاتالیک تبدیل به دی اکسید گوگرد شده و نشون دهنده مشکل تو سیستم انژکتوری هست. ولی بیشتر اوقات به دلیل خرابی مبدل کاتالیک هست.

6-بوی روغن داغ:زمانی که موتور ماشین گرم شده باشد بیشتر به مشام میرسه. 2. مشکل مکانیکی دومین احتمال است، پس موتور باید چک گردد.

آخرین مطالب