خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

این به ویژه ارزش این وضعیت را به دست می آورد زمانی که سوخت در روغن یافت می شود. بوی نشان دهنده احتراق ناقص سو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این به ویژه ارزش این وضعیت را به دست می آورد زمانی که سوخت در روغن یافت می شود. بوی نشان دهنده احتراق ناقص سوخت است، اما دلایل ممکن است متفاوت باشد. البته بوی بنزین که از لوله اگزوز پخش می شود نیز می تواند ناشی از یک مخلوط مجدد دوباره باشد، همانطور که در شروع موتور سرد، اما این مشکل ارزش دیدن کمی گسترده تر است.

آنها سپس تغییراتی را در توربوشارژرها، پیستونها، یاتاقانها، میللنگ، پمپها و مجاری خروجی اعمال کردهاند؛ به موازات این تغییرات سختافزاری، در نرمافزار مدیریت موتور نیز بازنگریهایی صورت گرفته است.

برای خریدن یک صدا خفه کن مناسب برای خودرو خود، به یک فروشگاه قطعات و لوازم خودرو مراجعه کرده و از فروشنده کمک بخواهید تا شما را در خریدن صدا خفه کن اگزوز مناسب راهنمایی کند. بنابراین، بهتر است برای تشخیص تشخیص.

بسته به جایی که اتومبیل خود را پارک میکنید، ممکن است تشخیص آنچه دقیقا دنبال آن هستید، بسیار آسان یا بسیار دشوار باشد.

در سال ۱۸۸۶ نخستین اتومبیل با سوخت بنزین به نام Benz Patent-Motorwagen توسط کارل بنز اختراع شد. چنین دلایل مختلف از آن جلوگیری می کند تا تعیین کنید که چه مقدار از لوله اگزوز سوخت بویایی است. در نتیجه، بخشی از سوخت سوختگی نمی کند و از لوله اگزوز به خیابان پرتاب می شود، به همین دلیل بوی بنزین احساس خواهد شد.

در این مورد، وضعیت نه چندان ظاهری نیست. با این حال، اگر پس از گرم شدن موتور، ناپدید می شود، هیچ چیز نگران نیست.

و اگر چنانچه صدائی در زمان سرد بودن موتور بگوش برسد و به تدریج یا گرم شدن موتور همان صدا در اثر انبساط کاهش یابد و با برداشتن وایر همان شمع صدا بکلی قطع شود علامت زدن گژن پین است و همچنین اگر به موتور کار بدهیم صدای لقی گژن پین شنیده نخواهد شد.

در این وضعیت به منظور جلوگیری از آسیب بیشتر، تا رفع مشکل باید از استارتزدن بیهوده موتور پرهیز نمود. به همین دلیل در خرید آن باید کمی دقت کرد.

در این روش، کارتر روغن حذف می شود و روغن به کمک اویل پمپ فشار بالا به قسمت هایی که باید روانکاری شوند، ارسال خواهد شد.

بازرگانی ایمن یدک توزیع کننده منبع اگزوز Lifan 520 در سراسر کشور با استفاده از مسیرهای جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی می باشد. سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ اظهارکرد: برخورد با صداهای ناهنجار، بوقهای نامتعارف و غیراستاندارد و صدای اگزوز خودرو از جمله اولویتهای ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت است.