خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

بهترین نوع کانکس برای قرار دادن ژنراتورها، کانکس هایی از نوع ساندویچ پانل است. از آنجایی که ژنراتورها با استف

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بهترین نوع کانکس برای قرار دادن ژنراتورها، کانکس هایی از نوع ساندویچ پانل است. از آنجایی که ژنراتورها با استفاده از سوخت بنزین و یا گازوئیل استفاده می کنند دو دریچه مخصوص برای کانکس سایلنت تعبیه شده است تا دود حاصل از سوخت گازوئیل از طریق آن دو دریچه خارج شوند.

بی شک یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید یک خودرو، نمای ظاهری آن است. دیزل ها انواع مختلفی دارند که هر کدام در قسمت های متفاوتی استفاده می شوند و هر دیزل ژنراتور باید از نظر طراحی و ساخت برای موارد استفاده خود مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرد.

9 ـ هر کس به هر وسیله عبور و مرور را مختل نماید . همانطور که می دانیم ژنراتورها به ویژه نوع دیزلی آنها که توان تولید برق بالایی دارند و جهت تامین نیروی برق منابع سه فاز به کار می رود، در هنگام کار صدای زیادی تولید می نماید.

برای قسمت بدنه و ساختار این کانکس از ساندویچ پانل هایی به ضخامت 4 سانتی متر استفاده می شود که علاوه بر مقاومت بالایی که در برابر حرارت و آتش سوزی دارد در مدت زمان کوتاهی دچار پوسیدگی نمی شود و می تواند از صدای ژنراتور جلوگیری نماید.

کانکس سایلنت یکی از کانکس های پرکاربرد است که به منظور کاهش صدای ژنراتورها گزینه مناسبی هستند. برای شاسی و اسکلت این نوع کانکس ها از تیرآهن نمره 16 استفاده می شود که مقاومت سازه را به میزان زیادی بالا می برد.

کابین سایلنت از نظرکاربرد تفاوتی با کانکس ندارد و تنها تفاوت عمده آن با کانکس در سایز آن است که سایز آن با ژنراتورهای کوچک مطابقت دارد چراکه کابین سایلنت عمدتا برای ژنراتورهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.یکی از ویژگهایی که در مورد کانکس سایلنت می توان به آن اشاره نمود این است که دسترسی به تمام بخش های کانکس از بیرون و توسط بازشوها امکان پذیر است.

ژنراتور های دیزلی نسبت به بقیه ژنراتور ها آلودگی صوتی بیشتری دارند و در قسمت هایی که استفاده می شوند حتما باید از کانوپی برای آن استفاده شود. گاهی این انفجار به حدی قوی است که فیلتر هوا را پاره کرده و گاهی هم در حد عطسه خود را نشان می دهد.

به گزارش خبرخودرو، با این اوصاف، ما قبلاً نمونه های اولیه بی ام و X7 استاندارد را ثبت کرده ایم. با استفاده از اطلاعات فنی دستگاه ژنراتور می توانید ابعاد سازه، درب ها، محل قرار گیری اگزوز و تابلوهای برق را در نقشه ای که توسط مهندسان طراحی می شود،لحاظ نمایید.

یکی از رایج ترین روش هایی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از منبع اگزوز سایلنت است. یکی از انواع دیزل ژنراتور هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، دیزل ژنراتور سایلنت است که به اختصار دیزل سایلنت نامیده می شود.

بخاطر نرسیدن اکسیژن و وجود بیش از حد مواد سوختنی، آتش کم سو شده و شروع به دود کردن بیش از اندازه میکند و بعد از مدتی هم خاموش میشود.دقیقا همین شرایط در داخل اتاقک احتراق بوجود میاید که دود سیاه نتیجه آن است.

آخرین مطالب