خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

روش رفع ایراد: بلبرینگ تعویض بلبرینگ انجام شود و در صورت خراشیدگی قیفی این قطعه نیز تعویض شود. اره NC: اين دس

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

روش رفع ایراد: بلبرینگ تعویض بلبرینگ انجام شود و در صورت خراشیدگی قیفی این قطعه نیز تعویض شود. اره NC: اين دستگاه براي برش لوله ها به اندازه هاي مختلف به كار مي رود، اره NC يك ماشين تمام اتوماتيك است و طبق اطلاعات وارد شده توسط اپراتور به برش زدن لوله ها مي پردازد، لوله ها را به صورت بندل هاي صد تا صدو بيست تايي با يك جرثقيل اتومات سقفي روي قسمت مخصوص در پشت دستگاه قرار مي گيرند، دستگاه بر اساس اندازه به طور خودكار لوله ها را برش زده و عمليات پليسه گيري را نيز انجام ميدهد و سپس لوله هاي برش خورده را توسط يك نوار به محل جمع آوري هدايت مي كند در حين كار برش آب و صابون براي جلوگيري از ايجاد حرارت و اصطكاك زياد روي محل برش مي ريزد، يك سري دستگاه برش دستي قديمي است كه توسط اپراتور هدايت و توسط دستگاه سنگ زني برقي پليسه گيري مي شود.

اما راستش را بخواهید تا قبل از این مطلب، نمیتوانستیم صدای دلنشین و جذابی که حاصل از غرش این قلب تپنده و خروج این صدا از طریق خروجیهای اگزوز چهارگانه است را بشنویم.

صدای غرش کوروت استینگری 2020 با موتور LT2استینگری مدل 2020، دارای یک قلب تپنده 6.2 لیتری 8 سیلندری است که پشت صندلیهای خودرو، در حال تپیدن بوده و جریان قدرت را به تمام قسمتهای این کوروت منتقل میکند. تاکنون در رسانههای خودرویی جهان، خبرهای مختلفی در مورد سوپر اسپرت آمریکایی کوروت استینگری (Stingery) مدل 2020 منتشرشده است.

خودرویی که هماکنون، میدانیم قیمت پایه آن از 60,000 دلار شروعشده و شاکله اصلی آن نیز درست مانند همان خودرویی است که توسط زورا آرکوس-دانتوف یعنی پدر کوروت، طراحیشده بود. همچنین این را میدانیم که شورلت، به خاطر فنآوریهای جذاب و طراحی منحصربهفردی که روی آخرینمدل از استینگری خود پیاده کرده است، از فروش این خودروی موتور-وسط در بازار آمریکا و بازارهای خارجی، مطمئن است.

بنابراین اگر شما مشکوک هستید که صدای ناهنجار خودرویتان ناشی از اگزوز می باشد، باید خودرو را بررسی کرده و اقدام به تعمیر و یا حتی در بعضی موارد تعویض اگزوز خودرو خود نمایید.

4. دیاگ کردن هم مورد بعدی است چون ممکن است مشکل از سیستم کامپیوتری باشد، یا قطعه ای نقص داشته باشد.

به این ترتیب که برای هر دو سیلندر یا محفظه ی احتراق یک اگزوز مجزا نصب شد. اولین بار در چرخان پدیدار شد.

امروز کار نصب اگزوز دوگانه تمام شد. گلویی اگزوز نیسان پاترول از دو خروجی تشکیل شده است که در نمونه ی چهار سیلندر هر خروجی برای دو سیلندر و در نمونه ی شش سیلندر هر خروجی برای سه سیلندر در نظر گرفته شده است..

سلام به دوستان پاترول سوار و یکی دیگر از کارهای دوست خوبمون فرشید نیکپوری سلام دوستان عزیز.. آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید دیگر نمی چسبد. خصوصا در رالیهای و مسابقات حرفهای، کم کردن چند گرم نیز اهمیت بالایی داشته و به همین دلیل، لولههای مستقیم بیشتر از سیستمهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرند.

سلام، اسپری روان کننده wd40 هست که برای تمیز کردن قطعات کامپیوتر و گوشی هم استفاده میشه. برف پاك كن ها بايد هميشه سالم وحاضربكارباشد تا درمواقع لزوم براي پاك كردن شيشه جلو ازآن استفاده گردد.

آخرین مطالب