خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

کاتالیزور خودروها بسته به نوع خودرو عمر مفید دارند؛ یعنی به طور کلی این کاتالیست ها پس از مدتی فرسوده و کهنه

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

کاتالیزور خودروها بسته به نوع خودرو عمر مفید دارند؛ یعنی به طور کلی این کاتالیست ها پس از مدتی فرسوده و کهنه می شوند؛ بنابراین لازم است تعویض یا تعمیر شوند.

مجموعه ما با بیش از چندین سال سابقه در زمینه خریداری اگزوز های ضایعاتی از مراکز فروش ضایعاتی به صورت خرده و عمده، این مخصول ضایعاتی را از شما با قیمت مناسب و خریداری می کند.

از این رو پیا در تلاش است بهترین اگزوز های ام وی ام را با در نظر گرفتن اگزوز ام وی ام ارزان قیمت تولید و به بازار عرضه کند .

تامین قطعات به صورت کاملا بومی و با در نظر گرفتن توانایی های داخلی برای تامین نیاز های داخل و حتی تلاش برای صادرات محصولات این مجموعه از مهم ترین اهداف مجموعه پیا صنعت محسوب می شود. در ابتدا باید گفت اگزوزسازی نیز مانند شغلهایی نظیر مکانیکی، صافکاری و حتی نقاشی خودرو، حرفهای کاملا تخصصی بوده و هر کسی از عهده تعمیر آن برنمیآید.

پس از انتشار ویدئویی از دختری جوان در حاشیه یک جشنواره موسیقی، تعداد بسیار زیادی از کاربران فضای مجازی از این ویدئو دیدن کردند و به آن واکنش نشان دادند.

کاتالیست های واقعی که جزء نام آن نام می گیرند فلزات گرانبها مانند رودیوم، پلاتین و پالادیوم هستند که به سطح سوبسترا اعمال می شوند.

بهترین راه برای کاهش شانس آتش سوزی سیستم سوخت رسانی، مطمئن بودن از تعمیر و نگهداری به موقع خودرو است. بنزین در دمای 7 درجه سانتی گراد به بالا با یک جرقه آتش میگیرد. و در دمای 257 درجه سانتی گراد خود به خود آتش میگیرد.

به همین دلیل فر توکار در مدلهای مختلف تولید شد. نشت در سیستم سوخت رسانی خودرو شایع ترین دلیل آتش سوزی در خودروها است.

خطر سیستم الکتریکی محدود به محفظه موتور نمیشود. سیکل شارژ شدن باتری باعث تجمیع گاز انفجاری هیدروژن در محفظه موتور میشود، و جریان الکتریکی که باتری تولید میکند (از طریق اتصال شل یا معیوب) باعث ایجاد جرقه میشود که منجر به شعله ور شدن آب باتری سر ریز شده یا گاز جمع شده میشود.

گاهی مواقع شل شدن زنجیر تایم در اثر کارکرد نیز، صدایی شبیه به صدای فیلرها ایجاد می کند که توسط مکانیکهاي ماهر به اسانی قابل تشخیص است. سپس یک سرنگ و یک چوب بستنی تهیه کنید و با چسب قطرهای، سرنگ را به چوب بستنی بچسبانید.

آخرین مطالب