خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

وی با اشاره به اینکه در پردیس دو نوع آلودگی صنعتی و خانگی وارد سد ماملو میشود گفت: در حوزه پردیس، بومهن و رود

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

وی با اشاره به اینکه در پردیس دو نوع آلودگی صنعتی و خانگی وارد سد ماملو میشود گفت: در حوزه پردیس، بومهن و رودهن مجموعا 6000 واحد صنعتی غیرمجاز داریم که پایش آنها انجام شده اما سازمان حفاظت محیط زیست به تنهایی نمیتواند اقدامی برای پلمپ و جلوگیری از فعالیت واحدهای غیرمجاز انجام دهد زیرا بعد از پلمپ این واحدها بعد از یک هفته در نقطه دیگری به صورت زیر زمینی فعالیت خود را انجام میدهند.

ساخت چنین سازه ای با دستان خود ، زمان و تلاش بیشتری نسبت به فلوت خانگی نیاز دارد ، و نتیجه نصب را نمی توان از قبل پیش بینی کرد.

جهت جلوگیری از سیاه شدن دیوارهای پارکینگ ، خودروخود را به گونه ای پارک کنید که لوله اگزوز رو به دیوار نباشد . در سال ۱۳۴۵، با قراردادی با شرکت روتس انگلستان، ایران ناسیونال برنامهریزی تولید پیکان را انجام داد و از ۲۴ اردیبهشت ۱۳۴۶ کارخانهٔ ویژهٔ آن گشایش یافت و ساخت انبوه آن کلید خورد.

نکته: افزودن مایع خنک کاری به یک سیستم خنک کاری دارای نشت کار زیادی انجام نخواهد داد زیرا که ماده خنک کننده مجدداً نشت پیدا خواهد کرد. لیپ اگزوز 5 پیچ دولول مناسب برای سپر عقب خودرو پژو 206 و پژو 207 این قطعه از جنس فایبر گلاس ساخته شده و برای زیبایی و محافظت از سوختگی سپر عقب هنگام تعویض سراگزوز خودرو به کار برده می شود، در کنار این مزیت از لحاظ زیبایی جلوه بهتری به دور سراگزوز دولول خواهد داد.

در این ویدیو 9 ایده و ترفند مفید برای دوچرخه خودتان را مشاهده خواهید کرد. خودتان ببنید که چگونه می توانید تا به روشی ساده یک چراغ قوه را به فرمون جلو دوچرخه خود اضافه کنید و چندین ترفند و روش جالب دیگر برای استفاده در دوچرخه شما…

خیلی زشته بخدا این همه دکتر مهندس ریخته تو مملکت با ترفندتون درست کردن تر تر برای دوچرخه با یک و نیم لیتری…

سلام،اموزش خیلی خوبی بود.فقط یه سوال و اونم اینکه اون اسپری که به زنجیر میزد چی بود؟ البته باید توجه داشت که به علت اثرات زیست محیطی مخربی که دود خروجی از اگزوزها دارد، لازم است که در صورت اضافه کردن اگزوز حتماً از کاتالیست در آن استفاده کنید.

روش شیمیایی نسبت به روش قالکاری بازدهی کمتری دارد، اما همچنان توسط کسانی که به حجم کمی از ضایعات کاتالیست های خودرو دسترسی دارند یا به کوره قالکاری مجهز نیستند استفاده می شود.

در واقع کار کرد اگزوز به خارج کردن گاز های مضر خلاصه نمی شود و این گاز ها را از فیلتر هایی عبور می دهد تا 90 درصد این گاز ها عاری از آلاینده ها شوند و سپس وارد هوا شوند.

زمانی که راننده ترمز اگزوز را فعال میکند این سوپاپ بسته شده و جلوی گازهای خروجی را میگیرد. بسیاری از خودروها به بیش از یک سنسور اکسیژن مجهز هستندسنسور اکسیژن شبیه یک ژنراتور کار میکند و هنگامی که به اندازه کافی گرم شود از خود ولتاژ تولید میکند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن