خرابی اگزوز-دود اگزوز ماشین

موتور بنلی TNT ۲۵۰ حجمی معادل ۲۴۵ سی سی دارد و میتواند ۳۱.۵ اسب بخار قدرت و ۲۱.۲ نیوتن متر گشتاور تولید کند.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

موتور بنلی TNT ۲۵۰ حجمی معادل ۲۴۵ سی سی دارد و میتواند ۳۱.۵ اسب بخار قدرت و ۲۱.۲ نیوتن متر گشتاور تولید کند.

3. لوله اگزوز ضد زنگ آجدار بی خط قابل انعطاف که ۲۴ اینچ (۶۱۰ میلی متر) طول داردباید به خروجی اگزوز متصل باشند.

4. برای دیزل ژنراتور هایی که سیستم لرزه گیر داخلی در آنا تعبیه شده است از لوله ای با ۱۸ اینچ طول استفاده می شود.

1. ممکن است لوله آهنی سیاه طرح ۴۰ برای لوله اگزوز استفاده شود. سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور خفه کننده راکتیو یا منعکس شده (Reactive Silencer): از لحاظ ساختمان داخلی این سایلنت کننده دیزل ژنراتور از سه محفظه تشکیل شده است که به وسیله لوله به یکدیگر وصل می شوند.

تعداد سنسورهای اکسیژن یک وسیله نقلیه بسته به نوع موتور، ساخت و مدل آن متفاوت است. در واقع سیستم اگزوز دیزل ژنراتور باید گاز های سیلندر موتور جمع آوری و به صورت سریع و بدون سر و صدا به خارج هدایت کند.

سایلنسر منبع اگزوز دیزل ژنراتور جذب کننده صدا (Absorptive Silencers): این سایلنسر از لحاظ ساختمان داخلی شامل فایبر گلاس یا عایق شیشه ای E است. وقتی می گویند ماشینی خفه کرده یعنی به دلیل ورود حجم زیاد بنزین و عملکرد ضعیف سیستم احتراق خودرو موتور فلوت کرده است.

این ماده مهمترین بخش سیستم کاتالیزور خودرو را تشکیل میدهد و به دلیل وجود عناصر گرانقیمت در آن نظیر پالادیوم، رادیوم، پلاتین، طلا و کادمیوم، به افزایش هزینه تولید کاتالیزور منجر میشود.

به طور کلی اگزوز وظیفه هدایت گاز خروجی از سیلندر دیزل را به سمت خارج فراهم می کند. لذا در موقع خرید و اطلاع از قیمت سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور با کارشناسان مجموعه نیرو مولد پارس جهت راهنمایی بیشتر جهت خرید سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور (مولد دیزلی) تماس حاصل فرمایید.

همچنین کاهش دما در کاتالیزور ها، نشان دهنده معیوب بودن آنها می باشد. این امواج به دیواره منبع اگزوز دیزل ژنراتور برخورد می کنند و به وسیله سوراخی که درون بدنه اصلی قرار دارد به بدنه اصلی منبع اگزوز دیزل ژنراتور وارد می شوند.

لذا یک لوله اگزوز قابل انعطاف در خروجی اگزوز دستگاه مولد الزامی است. اگر در جایی هستید که گردو غبار زیاده پس احتمال زیاد فیلتر هوا مشکل دود سیاه است. اجرای این نوع منابع مقرون بصرفه ترین روش است .

آخرین مطالب