جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

شتاب صفر تا ۹۶ آن برابر ۵.۱ ثانیه است؛ این مدل مسافت یک چهارم مایل را ظرف ۱۳.۸ ثانیه با سرعت ۱۶۳.۲ کیلومتر بر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

شتاب صفر تا ۹۶ آن برابر ۵.۱ ثانیه است؛ این مدل مسافت یک چهارم مایل را ظرف ۱۳.۸ ثانیه با سرعت ۱۶۳.۲ کیلومتر بر ساعت پشت سر گذاشت.

در پیست و هنگامی که خودرو در وضعیت رانندگی اسپرت پلاس قرار دارد، سرعت Z4 M40i به طرز شگفتآوری بالا بوده و ما شاهد کمترین دخالت از سوی سامانه کنترل کشش در حالت داینامیک هستیم. نیروی پیشرانه به آسانی و در هر لحظه در دسترس بوده و شما می توانید مرزهای سرعت را به آسانی در هم بشکنید؛ شتاب صفر تا ۹۶ M40i در این تست، معادل ۴.۴ ثانیه اندازهگیری شد که با رقم ۳.۷ ثانیه اعلام شده تفاوت فاحشی دارد.

پیشرانه M40i بدون هیچگونه وقفهای بلافاصله نسبت به اعمال فشار بر پدال گاز واکنش نشان میدهد؛ در حالت اسپرت پلاس غرش اگزوز مهیجتر خواهد شد.

نسخه ۳۰i بسیار آرامتر از M40i است. از لوله دوم، یک دایره را با قطر 1.5 سانتی متر برش دهید. اگر اندازه سوراخ بیشتر از ۷٫ ۵ سانتی متر باشد، احتمالا لازم خواهد بود تمام قسمت های اگزوز تعویض گردد.

Bluing و / یا تغییر رنگ تحت گارانتی پوشش داده نمی شود، آن را در نتیجه تنظیم نادرست، زمان بندی طب مکمل و جایگزین، زمان بندی موتور، jetting، گرم کردن بیش از حد و غیره است. نقش تایر های ۱۹اینچی در افزایش چسبندگی را نیز نباید نادیده گرفت.

چسبندگی خودرو در این موقعیتها بسیار افزایش یافته و تعادل خودرو بهبود قابل توجهی از خود نشان میدهد. گیربکس ۸سرعته اتوماتیک نیز در تمامی وضعیتها به دقت و نرمی وظیفه خود را انجام میدهد.

کمکفنرهای تطبیقپذیر نیز بدنه z4 را به شدت تحت کنترل خود دارند. علاوه بر سیستم های کامل برای مسابقه و استفاده از خیابان ها، بسیاری از سیستم های محبوب ما مانند عقب عقب، عقب عقب و DPF-back نصب شده اند، زیرا آنها فقط بخشی از سیستم کارخانه را جایگزین می کنند.

29 ـ خيابان اصلي ـ خيابانيكه در برخورد با خيابان ديگر پهن تر است يا با نصب علائم راهنمائي اصلي تلقي شود. خیلی ها میگن یه شیر گاز یا آب سر راه اگزوز و دقیقا پیچ اول بذار که هم صدای زیاد و هم خروج دود رو راحت تر میکنه امیر هر جا میخوایی بذاری بذار.

ارتباطی پیوسته بین حالات مختلف رانندگی در این خودرو مشاهده میشود؛ در وضعیت کامفورت خودرو شکوه و آرامش خاصی دارد اما هنوز هم چابک عمل میکند.

در وضعیت رانندگی Eco-Pro واکنشهای خودرو یکنواختتر شده، صدای اگزوز نرمتر شنیده میشود و تعویض دندهها نیز قابل پیش بینیتر خواهند شد. دود سياه به علت كار كردن ديزل در مناطقي با ارتفاع زياد از سطح دريا : در اين مناطق فشار هوا كم و در نتيجه هواي ورودي به موتور كمتر خواهد شد (افت راندمان حجمي) و نسبت هوا به سوخت تغيير خواهد كرد لذا براي رفع این دود سیاه بايد پمپ انژكتور دستگاه مجددا مناسب با اقليم منطقه انتخاب گردد.