جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

اما در حال حاضر شما می توانید در فروش لوله های آماده خم شده و یا قطعات لوله های لوله (تقریبا به عنوان در عکس

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اما در حال حاضر شما می توانید در فروش لوله های آماده خم شده و یا قطعات لوله های لوله (تقریبا به عنوان در عکس در سمت چپ - آنها از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و برای راه آهن طراحی شده اند).

براساس آخرین بررسی ها از وضعیت آلودگی صوتی پایتخت آلوده ترین قسمت شهرها از لحاظ آلودگی صوتی، مناطق مرکزی و پرترافیک، مناطق جنوبی و پرجمعیت بویژه مناطقی که ریل راه آهن از آنها می گذرد یا در مسیر پرواز هواپیماها قرار دارند، است.

رشیدی نیز در این رابطه بیان اینکه بررسی ها نشان می دهد مراکز آموزشی در کلانشهرها از گزینه های اصلی هستند که در معرض آلودگی صوتی قرار دارند، ادامه می دهد : در تهران 95 درصد مراکز درمانی در معرض آلودگی صوتی بیش از حد مجاز قرار دارند.

به گفته رشیدی براساس بررسی های صورت گرفته طی 10 سال گذشته میزان متوسط آلودگی صوتی در تهران 8 تا 9 دسیبل افزایش پیدا کرده است . بر پایه همین اطلاعات میزان تراز صدا در ده سال گذشته 8 الی 9 دسیبل آ افزایش پیدا کرده است.

بر پایه آمار تحلیل شده توسط این واحد، 76 درصد مراکز درمانی و 32 درصد مراکز آموزشی دارای آلودگی صوتی بالاتر از حد مجاز، در شرایط بحرانی آلودگی صوتی قرار دارند. بزرگراهها بعلت تردد تعداد خودرو بیشتر و سرعت بالاتر، دارای آلودگی صوتی بالاتری هستند.

آخرین گزارش از وضعیت آلودگی صوتی در پایتخت نشان می دهد : به ترتیب ده منطقه پر سر و صدای شهر تهران 6، 10، 11، 12، 7، 13، 3، 19، 18 و 2 هستند که با توجه به تعداد و سرعت خودروها در این مناطق، مقدار کیلومتر پیمایش خودروها و توزیع نوع آنها، در هر منطقه و میزان اتوبانهای موجود این تقسیمبندی انجام شده است.

یعنی میزان آلودگی صوتی آنها بیش از 15 دسیبل آ از حد مجاز فراتر است. مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اضافه می کند: در شهر تهران بالغ بر 40 بزرگراه وجود دارد که عبور و مرور خودروها در این بزرگراه ها و صدایی که تولید می کنند، مهم ترین عامل آلودگی صوتی است که در بسیاری مواقع آلودگی صوتی در این محل ها به 75 تا 85 دسی بل می رسد، بنابراین می توان گفت شهروندانی که منازل مسکونی آنها در اطراف بزرگراه هاست از لحاظ آلودگی صوتی در شرایط بحرانی قرار دارند.

میزان آلودگی صدای موتورسیکلت های در حال تردد طی سنجش های بدست آمده توسط شرکت کنترل کیفیت هوا برابر با 83 دسیبل آ است، در حالی که میزان حد مجاز باید 77 دسیبل آ باشد. کاهش این میزان تراز صدا بسیار مشکل و در بعضی موارد غیر ممکن است.

سیستم اگزوز علاوه بر خارجکردن محصولات احتراق از پیشرانه و کمک به تنفس و بهبود راندمان کاری آن، صدا و آلایندگی ناشی از کارکرد پیشرانه را تا حد زیادی کاهش میدهد.

طراحی صدا خفه کن از نظر شکل و محفظه در حذف فشار منفی و صداهای ناهنجار تأثیر مهمی دارد. در نمای عقب نیز اتفاق متفاوتی رخ نداده و همان سبک طراحی اسپرت را شاهد هستیم؛ طراحی منحصر به فرد چراغهای خطر و راهنمای LED در کنار گلگیری که جداگانه توسط یک بازوی آلمینیومی به محور عقب متصل شده، قابل توجهترین نکات نمای عقب زونتس Z4 250 R هستند.