جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

طرح داخلی و امکانات : با و رود به داخل این خودرو با طرحی آشنا رو به رو میشوید . کار دسته موتورها نگه داشتن مو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

طرح داخلی و امکانات : با و رود به داخل این خودرو با طرحی آشنا رو به رو میشوید . کار دسته موتورها نگه داشتن موتور بر روی شاسی و از بین بردن ارتعاشات موتور و قطعات دیگر و جلوگیری از انتقال آنها به بدنه است.

آنچه بیشتر از همه جلب توجه می کند بکارگیری قطعات پلاستیکی با ظاهری نه چندان مرغوب است. گذشته از همه این ها، کامارو با توجه به این که یک خودروی عضلانی به شمار می رود، بسیار آرام و راحت است و آن را به آسانی می توان کنترل کرد.

دلیل چنین اتفاقی می تواند ورود سوخت به میزان بیش از حد در داخل اگزوز باشد، چنین اتفاقی به دلیل مخلوط نادرست هوا / سوخت، جرقه های بد شمع، زمانبندی نادرست موتور، سنسور اکسیژن خراب و یا سایر مواردی است که باعث خروج سوخت از محفظه احتراق موتور می شود.

البته چنین طراحی های ظاهری نیز علاقه مندان خاص خود را دارند خصوصا افرادی که سالهای جوانی را پشت سر گذشته اند چنین خودروهایی را به خودروهایی همچون پژو ۲۰۶ معمولا ترجیح می دهند .

کشش آن نیز در دورهای میانی معمولی است و اگر خواهان توان بیشتر باشید بایشتی همواره نیم نگاهی نیز به یک دنده سنگین تر داشته باشید چون در دورهای ۳۵۰۰ دور هر زمان که پدال گاز را بفشارید پیشرانه اتومبیل عکس العمل سریع را از خود نشان نمیدهد.ابعاد نا مناسب رینگ و لاستیک موجب نوعی گیجی فرمان در سرعتهای بالا و عدم مانورپذیری خودرو می گردد با این حال از حیث هندلینگ با در نظر گرفتن ابعاد نا مطلوب رینگ و لاستیک بایستی نمره قبولی را به آن داد.

البته باید نگاهی نیز به طراحی رقبای آن در بازار داخلی داشت.در طیف قیمت کیا ریو خودروهایی همچون پژو ۲۰۶ و انواع سمند و پژو ۴۰۵ مهمترین رقبایش را تشکیل می دهد که گذشته از پژو ۲۰۶ سایرین از طراحی شاهکاری برخوردار نیستند.

دستگیره درها ، سپرها و آینه ها همگی به رنگ بدنه میباشد . اما موضوع قابل توجه و تعجب آور ، شیشه بالابرهای برقی برای یک خودروی ساخته شده در سال 2005 میباشد .

اکثر راه مقرون به صرفهدر شرایط یک گاراژ ثابت معمولی ، یک صدا خفه کن بی صدا بسازید - شما باید یک رزوناتور اضافی را در سیستم اگزوز موجود وارد کنید. به دلیل حرارت بالای این قطعه، روی آن یک سپر حرارتی میکشند تا از واردآمدن آسیب به سیمکشیها و اتصالات مجاور منیفولد جلوگیری شود.

چندین بار این کار را کردم تا این که بار آخر ماموران من را بازداشت کردند. طرحی همچون خودروی مزدا که با اندک تغییری در این ماشین به کار برده اند .

همان طور که ملاحظه میکنید این سیستم به صورت دستی میباشد ! طرح چراغهای جلو و عقب همان طور که ملاحظه میکنید به نوعی مکمل یکدیگر بوده و زیبایی خاصی دارند . همان طور که می دانید وظیفه ی آن خروج گاز هایی از موتور که حاصل سوختن بنزنین در آن است و انتقال این گاز ها به هوای اطراف اتومبیل .

آخرین مطالب