جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

در این حالت صدای پیشرانه توسط سیستم صوتی ۴۶۴ واتی هرمان-کاردون ۱۲ اسپیکره تقویت شده و هیجان خاصی به سرنشینان

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در این حالت صدای پیشرانه توسط سیستم صوتی ۴۶۴ واتی هرمان-کاردون ۱۲ اسپیکره تقویت شده و هیجان خاصی به سرنشینان منتقل خواهد کرد. حین حرکت، ترکیب عواملی نظیر پیشرانه قدرتمند، دیفرانسیل لغزش محدود الکترونیکی و سیستم کنترل پایداری مداراگر، مقداری بیشفرمانی را نتیجه میدهند.

بنابراین با انتخاب قطعه باکیفیت و دارای گارانتی رهیاب مانع آسیب های جدی به سیستم اگزوز خودروی خود شوید. کمکفنرهای تطبیقپذیر نیز بدنه z4 را به شدت تحت کنترل خود دارند.

نقش تایر های ۱۹اینچی در افزایش چسبندگی را نیز نباید نادیده گرفت. چسبندگی خودرو در این موقعیتها بسیار افزایش یافته و تعادل خودرو بهبود قابل توجهی از خود نشان میدهد.

کربن بسیار مقاوم و سبک تر از فلز میباشد اما به دلیل قیمت بسیار بالایی که دارد فقد در خودرو های لوکس و مدل بالا استفاده میشود. این فکر دوستم بود که مواد را در اگزوز جاسازی کنم و به اراک بیاورم.

برای رفع نگرانی خروج آب یا بنزین از اگزوز خودرو، معاینه فنی خودرو توسط مکانیک حرفهای ضروری است؛ چرا که درصورتی که به آن اهمیت داده نشود، منشأ ایجاد مشکلات بزرگتری برای خودرو خواهد بود که تعمیر آن هزینههای بیشتری را به شما تحمیل میکند.

در وضعیت رانندگی Eco-Pro واکنشهای خودرو یکنواختتر شده، صدای اگزوز نرمتر شنیده میشود و تعویض دندهها نیز قابل پیش بینیتر خواهند شد. در پیست و هنگامی که خودرو در وضعیت رانندگی اسپرت پلاس قرار دارد، سرعت Z4 M40i به طرز شگفتآوری بالا بوده و ما شاهد کمترین دخالت از سوی سامانه کنترل کشش در حالت داینامیک هستیم.

ترمزها نیز به بهترین نحو آماده متوقف نمودن خودرو در سرعتهای بالا هستند. به دلیل گشتاور شگفتانگیز پیشرانه در گستره ۱۶۰۰ تا ۴۵۰۰rpm، حین حرکت خودرو به آسانی شتاب گرفته و از قابلیت مانوردهی بالایی برخوردار است.

گارد خودرو یکی از آپشنهایی است که اغلب روی خودروهای شاسی بلند نصب میگردد. شاسی خودرو به اندازه کافی استوار و محکم احساس میشود. رانندگی با z4 در جادههای کوهستانی و پر پیچوخم، اطمینانبخش بوده و در شما اعتماد به نفس کافی را بوجود خواهد آورد.

رانندگی در مسیرهای کوهستانی و پر پیچوخم فرصت بهتری را برای پی بردن به عادات ذاتی z4 فراهم نمود. خطر آتش سوزی برای پشم شیشه با پیچاندن لوله با ماده مقاوم در برابر آتش یا آزبست به حداقل می رسد.

فروشگاه اینتر نتی موتور سیکلت باز رضا فروشگاه اینتر نتی 150 سی سی فروشگاه اینتر نتی موتور سیکلت باز رضا مینی ریس جدید ۵۰cc نمایشگاهفروشگاه موتور سیکلت علی اشرف موتور کویر 200سی سی مدل 92 موتورسیکلتلوازم جانبی موتور تقویت شده کثیر 150 dalfak موتور بازانV 4 2 6 نقدبررسی موتور سیکلت اخبار خریدفروش موتور سیکلت خرید موتور کارکرده قطعات موتور ویگو نمایندگی فروشخدمات پسفروش TVS موتور بازانV 4 2 6 نقدبررسی موتور سیکلت اخبار خریدفروش موتور سیکلت خرید موتور کارکرده قطعات موتور موتور برقی دوچرخه برقی فروشگاه لوازم یدکیقطعات یدکی - اگزوز برای موتورسیکلت هندا125سی سی.

آخرین مطالب