جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

در دسته بندی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، در حال حاضر اگزوز پیکان ، اگزوز سمند و اگزوز آردی تولید می شود.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در دسته بندی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، در حال حاضر اگزوز پیکان ، اگزوز سمند و اگزوز آردی تولید می شود. اگزوز سمند، اگزوز پیکان و اگزوز پیکان آردی سه دسته بندی مهم این محصولات محسوب می شوند. در بخش تولید سمند ، اگزوز سمند تولید شده توسط این مجموعه از برترین دسته بندی های محصولات موجود در بازار می باشد.

این محصولات در طرح ها و رنگ ها مختلف در این دسته بندی موجود هستند که با توجه به سلیقه شخصی می توانید هر یک از محصولات را مشاهده و ثبت سفارش کنید.

11 ـ پارك متر ـ دستگاهي كه به انداختن سكه تعيين شده در آن اجازه توقف وسيله نقليه را در زمان معيني ميدهد. اگر اندازه سوراخ بیشتر از 7.5 سانتی متر باشد، احتمالا لازم خواهد بود تمام قسمت های اگزوز تعویض گردد.

شرکت اگزوز سازی پیا صنعت با توجه به نیاز های صنعت خودرو سازی ایران، اقدام به تولید مجموعه اگزوز برای محصولات ایران خودرو می کند. در این بخش از وب سایت به معرفی محصولات گروه اگزوز سازی پیا در رده تولیدات ایران خودرو خواهیم پرداخت.

بمنظور رفاه حال سرنشینان، در طراحی خودرو، مهندسان سعی می کنند که لرزشها و صداهای ناشی از کارکرد موتور به اتاق منتقل نشوند. از آنجایی که آمارها نشان میداد حدود ٧٠ درصد آلودگی مربوط به خودروهاست، در این حوزه متمرکز شدم و بهصورت اختصاصی سیستم تخلیه دود و اگزوز خودروها را مورد بررسی قرار دادم.

انتخاب مالتي پلکس بودن به خاطر پيشنهاد دوستم که برقکار ايرانخودروست انجام شد.ايشان عنوان کردند سمند هايي که مالتي پلکس نيستند دسته سيم ضعيفي دارند و به علت اينکه دسته سيم پشت بخاري واقع شده بعد از گذشت زمان دچار سوختگي و اسيب شده و ناچارا ميبايست کل سيم کشي تعويض گردد.

اگه دوتا بوذهردو یکی یکی همون کاروانجام دهید،این دوسه کاراسونو انجام میدیدبازم همون اشو همون کاسه! نداد بیا سراغ رادیاتور اطرافشو کلا نگاه کن نشتی نداشت درهم سالم بودکه البته این نشتیها به ندرت اونم مدل پایینه هااتفاق میافته،خب مشکل اصلی پیچ هواگیری رو باز کنید اب بزنه بیرون حالت خاموش موتور ازدررادیاتوراب اظافه کنید بزارید ازهمون پیچ هواگیری ک بازکردیدبزنه بیرون ،دررادیات همچنان بازوموتورخاموش ،اب که میزنه بیرون صاف ویکنواخت وبدون حباب شدپیچشو ببندید،توبعصی ماشینا دوتا پیچ داره بعضیم ی دونه!

لیپ و بامپر ها علاوه بر زیبایی بخشیدن به خودرو ، وظیفه حفظ سپر و زیر رکاب خودرو در برابر ضربات و یا آسیب های ناشی از کشیده شدن زیر سپر و رکاب خودرو به موانع و پستی و بلندی های خیابان و جاده را به عهده دارند.

ایران خودرو را می توان مطرح ترین برند خودرو سازی در ایران دانست، این شرکت به تولید و مونتاژ تعداد زیادی از خودرو های داخلی و خارجی می پردازد و در رده پیشگامان صنعت خودرو سازی ایران محسوب می شود.

در اینجا قطعات الکترونیکی یا به عبارت بهتر "انژکتورها" مسئول تامین هستند. البته گازهای دیگری نیز هستند که همچنان از اگزوز خودروها خارج می شوند و برای محیط زیست مضر هستند ولی میزان آنها بسیار ناچیز می باشند و هرچه استانداردهای آلایندگی سخت گیرانه تر می شود، کیفیت سوخت ارتقاء پیدا می کنند، تکنولوژی ساخت قطعات افزایش می یابد و طراحی موتور ها تغییر می کند، میزان گازهای مضر که از اگزوز خودروها خارج می شوند نیز کاهش می یابند.

آخرین مطالب