جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

اما در صورتی که چکه کردن آب از لوله اگزوز در هوای گرم اتفاق بیافتد دو علت می تواند داشته باشد اول اینکه واشر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اما در صورتی که چکه کردن آب از لوله اگزوز در هوای گرم اتفاق بیافتد دو علت می تواند داشته باشد اول اینکه واشر سرسیلندر خراب شده باشد که با تعویض واشر سر سیلندر این عیب رفع می شود دوم اینکه سر سیلندر ترک خورده یا تاب برداشته باشد که در این صورت سرسیلندر به تراشکاری احتیاج دارد توجه داشته باشید در صورت سوختن واشر سر سیلندر و یا ترک خوردن سیلندر اشکال دیگری نیز در ماشین مشاهده خواهد شد و آن گرم شدن بیش از حد موتور و ایجاد حباب در آب رادیاتور می باشد.

لعنتی به خودش و سایت مزخرفش فرستادم و نفرین عمیقی از ته دلم کردم؛ اینکه خواهرت مسبب بدبختیات باشه خیلی بده، اگه اون روز من نمیرفتم و با شوهر خواهر عوضیم بازی نمیکردم الان هنوز هم اون ته تغاریه بودم که از گل بهش نازک تر نمیگفتن.

امروز قرار بود بیت کوین هام رو تحویل بگیرم و برم به خونه ای که ساترا آماده کرده تا بلکه از شر بوی نَم اینجا خلاص بشم.

این پدال با وزن 1.8 کیلوگرم نه فقط از استحکام خوبی برخوردار است بلکه لرزشهای حین حرکت را نیز میگیرد. این موتور شورولت کامارو 2020 نیز یک نمونه 6 سیلندر خورجینی 24 سوپاپه VVT با سرسیلندر آلومینیومی بوده که در نمونه هایی مانند شورولت بلیزر 2019، کادیلاک XT6 و XT5 نیز استفاده شده است.

یک سر میله و یا پیچ گوشتی را به نقاط مختلف موتور بگذارید و سر دیگر میله و یا پیچ گوشتی را به قسمت استخوان زیر لاله گوش بچسبانید .

تفکراتم رو کنار زدم و مردمک های چشمم رو توی اطرافم چرخوندم و به صفحه ی چتی که یک روز پیش با یک دختر مایوس داشتم خیره شدم.

نوتیفیکشن کنار بازی سرور ادمین به صدا در اومد و عدد یک روی زنگوله کنار صفحه خودنمایی کرد و روی صفحه نمایان شد و این یعنی یک نفر دیگه امشب از دنیا سیره و به فضای مجازی پناه آورده درخواست بازی رو داشته!

تلفن قدیمیم روی موکت های کرم رنگ و کثیف کف اتاق پرت کردم و موهام رو چنگ زدم و پوفی عمیق از سر کلافگی کشیدم. موبایلم رو که پرت کرده بودم؛ از انتهای دیوار برداشتم و شمارهش رو گرفتم و صدای زن روی اعصابی که همش میگفت: دستگاه مشترک مورد نظر خاموش میباشد، اعصاب متشنجم رو بیشتر خط خطی میکرد.

ساعت از هشت شب هم گذشته بود و این یعنی شاید امشب هم یک خودکشی دیگه رو مسببش من باشم.

احساس میکردم زخم سرم عفونت کرده از بس که نه باند رو عوض کردم نه شست و شو دادم؛ دلم میخواست این عفونت ها توی سرم بشینه و کم کم مخچه رو از کار بندازه و من برم توی یک خواب ابدی!

آخرین مطالب