جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

شرکت پیشبرد صنعت پایار تخصصی ترین تامین کننده ماشین آلات خمکن لوله ،اند فورم ،برش لوله و خمکن مفتولNC و CNC د

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

شرکت پیشبرد صنعت پایار تخصصی ترین تامین کننده ماشین آلات خمکن لوله ،اند فورم ،برش لوله و خمکن مفتولNC و CNC در ایران.

چین کیفیت خوب کاتالیست DPF تامین کننده . POC یک اکسید کننده کاتالیزوری ذرات است.اصل کار این است که ذرات را گرفته و سپس در دمای بالا (250 ℃ -500 ℃) گاز دمی بسوزانیم تا به منظور کاهش ذرات معلق دست یابیم.POC به طور گسترده ای در کامیون های سبک استفاده می شود.علاوه بر این ، POC را می توان به طور فعال بازسازی کرد و DPF نیاز به مداخله دستی دارد.

Q7.آیا همه کالاهای خود را قبل از تحویل آزمایش می کنید؟ Q4زمان تحویل شما چطور؟ پس از دریافت نامه های مجوز شما ، می توانیم کالا را در جعبه های مارک دار شما بسته بندی کنیم. A: بله ، ما می توانیم با نمونه ها یا نقشه های فنی شما تولید کنیم.ما می توانیم قالب ها و وسایل را بسازیم.

کاتالیزور با کارکرد مبدل کاتالیزوری در خودرو به عنوان قسمت مهمی از سیستم کنترل آلایندگی وسایل نقلیه محسوب میشود، اما برخی از مواقع عملکرد آن با مشکلاتی همراه خواهد بود که مالکان وسایل نقلیه باید مراقب سلامت این قطعه مهم باشند.

جثه کوچک این پسر اصلا نشان نمیداد که او یک قاچاقچی است، اما فکری که برای جاسازی مواد کرده بود بسیار زیرکانه بود. پس برای اینکه در مورد سیستم اگزوز خودرو همه چیز بدانید پیشنهاد می کنیم که این پست را از دست ندهید.

A: 1. ما کیفیت خوب و قیمت رقابتی را برای اطمینان از سود مشتریان خود حفظ می کنیم. در عین حال ، آنها تصفیه مایع زباله و تصفیه هوای داخل ساختمان را پوشش می دهند و رقابتی ترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه می دهند.در حال حاضر ، این شرکت دارای گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 ، گواهینامه بین المللی کیفیت ISO9001 ، رتبه اعتباری AAA و سایر گواهینامه ها است و دارای خروجی سالانه 500000 لیتر خط پوشش تولید کاتالیست ، سیستم مدیریت کیفیت کامل و کنترل فرآیند است.قابلیت های مختلف تست عملکرد ، از جمله SRD ، SRF ، ICP ، BET و غیره!

یک شرکت فنی تخصصی در انواع مختلف تصفیه گازهای خروجی است.این تیم دارای گازهای خروجی موتور احتراق داخلی غنی و تجربه تصفیه VOC و بیش از ده سال تجربه کاری است و تعداد کمی از تأمین کنندگان با توانایی طراحی کل فرایند از کاتالیزور تا راه حل کلی هستند.در حال حاضر ، محصولات انواع کاتالیزورهای خروجی ، DOC ، CDPF ، SCR ، ASC و غیره را پوشش می دهند.

مرحله سوم: سوزن کاربراتور رو باز می کنیم تا سیم گاز از کاربراتور جدا شه، در پوش قسمت بالای کاربراتور رو باز می کنیم و با احتیاط سوزن رو می کشیم بیرون.

شتاب اولیه این موتور با گشتاور ۲۳ نیوتن متر از صفر تا ۸۰ کیلومتر در ۶ ثانیه صورت میپزیرد. این باعث می شود که زمان کمتری صرف کنید و یک گزینه قابل قبول تر دریافت کنید. Q5آیا می توانید با توجه به نمونه ها تولید کنید؟

• پس از وصل کردن پچ با اپوکسی به قسمت نشتی، اطمینان حاصل کنید که اطراف لبه های پچ یا وصله، هیچ گونه نشتی ندارند. اطمینان حاصل کنید که مهره های چسبیده محکم هستند و هیچ گونه نشتی اگزوز رخ نمی دهد.

آخرین مطالب