جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

نشتی لوله مکش دلیل دیگر ایجاد این صدا است. که دلیل دیگر آن میتواند، عملکرد نامطلوب و ناقص کاتالیزور اگزوز باش

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

نشتی لوله مکش دلیل دیگر ایجاد این صدا است. که دلیل دیگر آن میتواند، عملکرد نامطلوب و ناقص کاتالیزور اگزوز باشد.

اصلی ترین دلیل این ایراد کمبود روغن موتور است. از اصلی ترین قطعات خودرو که ممکن است، عیب ناشی از عملکرد آن منجر به آسیب جدی به ماشین گردد؛ موتور خودرو می باشد.

باور کنید این وسیله هم می تواند نیاز شما را برطرف کند. مشکل تشخیص داده شده بعدی در اثر عیب یابی خودرو از روی صدا در این حالت گرفتگی به دلیل تجمع آلودگیها در سیستم است. مهمترین دلیل برای نخریدن این اگزوزها میزان فشاری است که به موتور شما وارد می کند.

بیشترین میزان مصرف فلزات گرانبها در مبدل­های کاتالیستی خودرو بوده که سهم بالایی در میزان مصرف کل این فلزات در صنعت را شامل می­ شود. یک روش مناسب برای کاهش گازهای آلاینده خروجی از خودروها استفاده از مبدل کاتالیستی است.

سنگها ، نا همواری های جاده ای یا چاله ها می توانند به پوسته بیرونی مبدل یا نگهدارنده ای که از آن پشتیبانی می کند، آسیب زده یا باعث ایجاد ترک در آن شوند. از اگزوز وسایل نقلیه موتوری، مخزن پرفشار اتش خاموش کن در خودروها و اماکن مختلف جایگزین کپسول های آتش خاموش کن با استفاده از محصولات احتراق (دود اگزوزها) و دستگاه تمام مکانیکی بدن سازی برای حرکات شنوسوئدی و سیم کش قایقی از جمله اختراعات می باشد.

تنها تفاوت موتور سیکلت و پایه های اتوماتیک عالی است که می توان آنها را با دستگاه جوش تنظیم کرد.

وظیفه اصلی آنها تسهیل و راحتی چرخش هر نوع چرخ است. موتورهای سیکلت کامل سیستم های اگزوز سیستم، مدل های استقرار، فرصت ها، نقشه راه آینده، زنجیره ارزش، پروفایل اصلی بازیکن.

عامل اصلی ایجاد کننده این صدا شل شدن تسمه ها است. از عوامل دیگری که در عیب یابی خودرو از روی صدا در این وضعیت باید بررسی گردد، نحوه تنظیم پولی گرداننده دستگاههایی مثل واترپمپ برای هنگام گرفتن گاز میباشد.

آج های تایر خودرو روی آسفالت سر و صدا می کنند، باد با عبور از روی آینه های خودرو صدا ایجاد می کند، قسمت های پلاستیکی جلوی داشبورد با ساییدن روی یکدیگر صدای جیرجیر اندکی تولید می کنند.

تولید اکسید های نیتروژن نسبت زیادی با بار موتور بخصوص ترکیب سوخت و هوای آن بخصوص اگر این نسبت در حدپائین استاکیومتری باشد دارد و این نکته اهمیت ترکیب سوخت و هوارا بخصوص نزدیکی آن به نقطه ایده آل استوکیومتری می رساند چون در این حالت تصاعد گازهای مضر به حداقل می رسد .

آخرین مطالب