جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

کارلا فای تاکر اولین زنی بود که از سال 1863 اعدام شد و از آن زمان تاکنون تنها چهار نفر اعدام شده اند. یکی از

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

کارلا فای تاکر اولین زنی بود که از سال 1863 اعدام شد و از آن زمان تاکنون تنها چهار نفر اعدام شده اند. یکی از محبوبترین کلاسهای موتوری در دهههای گذشته، موتورسیکلتهای استاندارد بودند که ظاهری ساده و عاری از قطعات پلاستیکی از مهمترین ویژگیهای آنها بود.

اگزوز یکی از قطعات خودرو است که مواد شیمیایی حاصل از واکنشهای موتور را خارج میکند و سوراخ شدن آن میتواند در عملکرد آن اختلال ایجاد کند.

تمام قطعات خودرو 405 در اگزوز یدک وجود دارد موتور خودرو موتور در خودرو در واقع تولید کننده قدرت است. اما در بخش هايي مثل نشيمن نفر دوم، کيفيت رنگ قطعات پلاستيکي در گذر زمان و صداي پيشرانه از نظر برخي از افراد قابل قبول نيست.

گروه بازرگانی برادران عظیمی، فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع قطعات خودروهای گروه ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو آغاز کرد. زمانی که ترکیب سوخت و اکسیژن در خودرو به هم می خورد، عمل احتراق به درستی صورت نمی گیرد و میزان گازهای خروجی از محفظه احتراق بیشتر می شود و ممکن است هنگامی که خودرو درجا کار می کند صدای پت پت از اگزوز شنیده شود.

شتاب خودرو و قدرت موتور در ابتدای کار، مقدار خیلی کمی بالاتر میرود. اين موتورسيکلت در هر دو چرخ عقب و جلو داراي ترمز ديسکي با سيستم ضد قفل ABS است که مي تواند موتورسيکلت را با قدرت در هر سرعتي متوقف کند.

او گفت که دوستش آنقدر با اطمینان این حرف را زده است که براحتی باورش شده است. سیستم کنترل بدون کلید نسل دوم در این محصول از یک فناوری رمزگذاری پیشرفته و با عملکرد امنیتی بسیار کارآمد استفاده می کند و کلید القائی آن در طراحی جدیدش کوچکتر و ظریفتر است (کلید را می توان در یک مچبند نظیر می اسمارت بند ۳ (Mi Smart Band 3) یا مچبندهایی در همین حد و اندازه جا داد).

در کابین از تزئینات کربنی برای ایجاد هماهنگی با نمای بیرونی استفاده شده است و میتوان آنها را روی داشبورد، کنسول میانی، فرمان، رو دریها، پدال شیفتها و حتی درِ صندلیهای جلو و پوشش دوتکهی پشت آنها مشاهده کرد. اما روی آن با روکشی از استیل پوشانده میشود تا از آسیب های احتمالی مثل زنگ زدن جلوگیری شود.

اين روزها مي توان نمونه صفر کيلومتر سري R را با قيمتي در حدود 70 تا 73 ميليون تومان خريد.

فرمان حدود 38 درجه آزادي عمل و گردش به طرفين دارد که باعث مي شود تردد در خيابان ها راحت و به سهولت انجام شود. در انتهاي دوشاخه عقب نيز به سبک موتورهاي قديمي، شاهد زنجيرکش هستيم تا شل شدن زنجير به مرور زمان به کمک اين قطعه ساده، برطرف شود.

در اين مجموعه زنجيرکش چرخ عقب نيز کاملا در ديد شما قرار دارد که البته بايد اعتراف کرد، جايگيري آن کمي ابتدايي طراحي شده است. قدرت و گشتاور توليدي با يک گيربکس دنده اي شش سرعته و به صورت زنجيري به چرخ عقب منتقل مي شود که کارکرد اين گيربکس نيز بي عيب و نقص است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن