جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

سالانه مسابقات پرهیجان و نفسگیر موتور سیکلت در سراسر دنیا برگزار میشود و موتورسواریهای حرفهای به نمایش گذاشته

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

سالانه مسابقات پرهیجان و نفسگیر موتور سیکلت در سراسر دنیا برگزار میشود و موتورسواریهای حرفهای به نمایش گذاشته میشود. چنین حمایتهایی در همه جای دنیا وجود دارد. در موتورهای مدرن از رینگ های باریک تری استفاده می شود، چرا که فرایند تولید بهتری دارد.

از سوی دیگر، موتورهای OHC که میل سوپاپ در بالا قرار دارد، پیچیدگیهای خاص خود را داشته و برای تعویض واشر سرسیلندر باید سیستم تسمه تایم باز شود و همین، کار را سختتر میکند.

طراحی بسیار نزدیک به سری 7؛ابهت خاص به این خودرو بخشیده و همچنین چراغ های عقب به همراه LED طیفی همان حس سنگینی سری 7 را القا می کند.اولین مورد از تغییرات کیت ام در عقب سپر بلند تر آن به همراه دیفیوز و 4 عدد سرا گزوز است.شبرنگ ها هم توسط طراحان ام از وسط به زیر چراغ ها انتقال یافته.باله ی درب صندق و روی شیشه ی عقب را هم نباید فراموش کرد که علاوه بر بهبود مسائل آیرودینامیکی زیبایی و حس اسپرت بودن را دو چندان کرده است.

این سنسور که در خودروهای مختلف عملکرد تقریباً یکسانی دارد میتواند در میزان مصرف سوخت خودرو تاثیر بسیار زیادی بگذارد.

موتور بنلی TNT ۲۵۰ حجمی معادل ۲۴۵ سی سی دارد و میتواند ۳۱.۵ اسب بخار قدرت و ۲۱.۲ نیوتن متر گشتاور تولید کند.

FW-190A9: این نمونه اخرین نسخه تولید بود که در سپتامبر سال 1944 به پرواز در امد. این گونه اگزاست فن های سقفی عموما هوای آلوده را به صورت موضعی از محیط خارج می نمایند .

بعد از برآورد نیروی انسانی نتیجه آن به مدیر سازمان مهندسی اعلام تا پیگیری های لازم جهت نیروی انسانی از سازمان اداری صورت گیرد. مشتریان عزیز ساکن تهران: در صورتی که لوازم یدکی مورد نظر در ساعت اداری خریداری شده باشد از همان روز تا حداکثر 24 ساعت بعد تحویل خریدار محترم خواهد شد و در صورتی که خارج از زمان اداری خریداری شده باشد تا 48 ساعت آینده بدستشان خواهد رسید.

درحالیکه برند ایتالیایی اموی آگوستا همچنان به دنبال جمعیت فراوانی از سری RVS است، برنامه کارخانه باکیفیت سفارشیسازی هنوز هم به این شرکت کمک میکند تا مشتریان بیشتری جذب کند.

صدای اتومبیل می تواند کمک کند مشکلات موجود را پیدا و حل کنید. سنسور اکسیژن به عنوان یکی از سنسور های موجود در موتور خودرو می باشد که خرابی آن باعث افزایش مصرف سوخت و درست کار نکردن موتور می شود.

از دیگر موارد مهم که به طور مستیقم روی کم کردن آب رادیاتور خودرو شما تاثیر دارد، افزایش دور موتور خودرو است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن