برنامه صدای اگزوز ماشین ها

به وسیله همین چرخ های جاده دستگاه زرهی در زمین های ذوعارضه بدون اینکه فشاری به دستگاه زرهی وارد شود حرکت می ک

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به وسیله همین چرخ های جاده دستگاه زرهی در زمین های ذوعارضه بدون اینکه فشاری به دستگاه زرهی وارد شود حرکت می کند.

در خط مونتاژ ابتدا بخش تعلیق تانک و چرخ های جاده را شروع می کنند. در این بخش با سالنی بسیار بزرگ روبرو هستیم که در سمت راست آن خط مونتاژ تانک و در سمت چپ آن خط مونتاژ نفربر قرار دارد.

جانشین موسسه شهید زین الدین که در این بخش توضیحاتش دقیق و جزئی تر شده می گوید: در این بخش از اول تا ایستگاه تست استاتیک، مجموعه هایی که برای اروهال رفته بودند، طی یک فرآیند تحت پایش اعم از کنترل کیفیت و تولید توسط تگ هایی که روی آنها نصب می شود تاییده نصب این قطعه روی دستگاه زرهی را گرفته و مشخص می شود که در چه زمانی باید این قطعه به خط مونتاژ برسد و روی دستگاه زرهی نصب شود.

باوجود این 1557 کیلوگرم است که نسبت 1 نیز مهندسین هیوندای با برنامه ریزی مجدد کامپیوتر مرکزی، کاهش زمان کورس پیستون، افزایش ضریب تراکم سیلندر و همچنین استفاده از تزریق مستقیم سوخت در نسخه GDI آن -که تنها در بازار آمریکای شمالی و کره عرضه میشود- موفق به افزایش 42 واحدی قدرت پیشرانه (348 اسب بخار) شده اند اما برخلاف قدرت اعلام شده از سوي برخي، در نسخه هاي وارداتي به كشور، مشخصات پیشرانه نسبت به نسل قبل بدون تغییر مانده است و با افزوده شدن وزن آن حتي شاهد تنبل تر شدنش نيز مي باشيد.

در صورتی که در حالت حرکت با شنیدن این صدا خودرو هم به سمت چپ یا راست منحرف میشود ایراد میتواند مربوط به جلوبندی یا سیستم تعلیق خودرو باشد. این موتور هشت سیلندر از ساختار سنتی OHV بهره می برد و به یاری زمان بندی متغییر سوپاپ ها یارای تولید حدود 375 اسب بخار قدرت را دارد، هرچند این رقم به لطف استفاده مالک از کیت اگزوز اسپرت احتمالاً اندکی افزایش یافته اما به هر حال در مقایسه با حجم پیشرانه نسبتی 66.6 اسب بخار به ازای هر لیتر را نشان می دهد اما در مقابل ب ام و 245 اسب بخار قدرت را از موتوری 2.0 لیتری استخراج کرده است و این به معنای تولید 122.5 اسب بخار قدرت در ازای هر لیتر حجم است.

بنابراین، اگر شما به راحتی می توانید خروجی گاز سریعتر از سیستم را فراهم کنید، بهره وری افزایش می یابد و به همین دلیل، قدرت روروک مخصوص بچه ها یا موتورها. همچنین رینگ ها هم از آلومینیوم ساخته میشوند.

مایع موجود در سیستم اگزوز که قدیمی نیست یکی از مهمترین عوامل گازهای جوی درگیر در تغییرات آب و هوایی است.

تمامی این قطعات یک شناسنامه دارند که این فرآیندهای اورهال که روی اینها اتفاق می افتد را دنبال می کند و یک ضابط کنترل کیفیت صحت کار انجام شده روی قطعه را تایید کرده و تگ نصب قطعه روی سیستم زرهی را صادر می کند.

تمامی قطعات خودرو و لوازم یدکی از بهترین نوع جنس و تنوع می باشد. ماده 46 ـ اشخاص حق ندارند هيچ نوع وسيله نقليه اي راكه فاقد لوازم وتجهيزات مذكوردراين فصل ياداراي لوازم وتجهيزات مخالف مقررات باشد درراههاي عمومي برانند يا براي رانندگي دراختيار ديگري بگذارند.

ب ـ در محلهايي كه پيادهرو وجود ندارد يا در صورت وجود به دلايلي غيرقابل تردد باشد بايد از منتهياليه سمت چپ سواره رو و عكس جهت حركت وسايل نقليه عبور نمايند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن