برنامه صدای اگزوز ماشین ها

اول از همه، ممکن است یک پوشیدنی از هر دو تانک و اتصال دهنده ها باشد، زیرا در نتیجه او در طول سواری در جاده ها

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اول از همه، ممکن است یک پوشیدنی از هر دو تانک و اتصال دهنده ها باشد، زیرا در نتیجه او در طول سواری در جاده های "ایده آل" ما آسیب می رساند، درزهای جوش داده می شود.

در خارج و داخل صدا خفه کن و همچنین در اطراف لوله ها استفاده می شود. با استفاده از بازخورانی گازهای اگزوز (EGR) کاهش NO و دمای گازهای خروجی اگزوز مشاهده شد ولی مشخص شد که آلاینده های HC و CO افزایش پیدا کردهاند.

این گروه با تمام توان خود و بر اساس اهداف اولیه و سیاست اجرائی گروه در جهت ارائه قطعات یدکی با کیفیت در بازار و جلب رضایت مصرف کننده نهائی با شعار "از هر گذر آسوده بگذر"، ارائه خدمات مینماید.

و با این حال، آن را همیشه یک سیگنال هشدار دهنده نیست. در موتور هر خودرویی سوخت با قرار گرفتن در معرض اکسیژن هوا، طی عمل احتراق سوزانده می­ شود. ت ـ سبقت از وسيله نقليهاي كه خود در حال سبقت گرفتن است، مگر در راهي كه به دليل وجود سه خط عبور يا بيشتر، اين عمل مجاز باشد.

3. خط سوخت، از جمله گیره و نازل. به عنوان مثال، بوی بنزین به نظر می رسد اگر دستگاه بیش از حد بار، و یا شما فقط مخزن سوخت. دلیل آن ممکن است در پوشیدن و تخریب یک تخمگذار خاص یا شیر، که برای بسته شدن ضخامت درب و تنظیم مجدد، در صورت لزوم، فشار بیش از حد در مخزن، زمانی که سوخت شروع به گسترش می کند، در صورت لزوم قرار می گیرد.

این اتفاق می افتد که بوی بنزینی از طریق درب نفوذ می کند. 1. ماشین. در این مورد، مشکل رخ می دهد اگر حفره های ریشه های مختلف در مخزن تشکیل شده، منجر به سوخت شود.

اگر مخزن و درب طبیعی باشند، ما شروع به ردیابی مسیرهایی می کنیم که سوخت به موتور وارد می شود.

همه چیز این است که هیچ کس پوشیدنی را لغو نکرده و در طول زمان نشت در شیلنگ ها، ضعف های ضعیف وجود دارد، با این که سوخت می رود، و بوی آن در کابین ظاهر می شود. اگر بویی مشابه بوی تخم مرغ گندیده حس کردید و به مرور زمان بو بیشتر شد علامت خرابی کاتالیزور است.

اینکه یک قطعه ی تنها بتواند کل طراحی بدنه ی یک موتورسیکلت را خراب کند مورد نادری است اما این همان چیزی است که درباره ی ۶۹۰ اتفاق افتاده است. این جایگزین با جایگزینی پوشش یا جایگزینی واشر - و همچنین مناسب است.

عصبی طول راهرو رو طی کردم و در حالی که با خشونت کت محبوبم و از تنم در میآوردم، وارد اتاقم شدم. است، يا ناشي از سفت بودن فيلر و لقي سوپاپهاست. در عین حال، تبخیر آن از طریق دهانه های مختلف فنی می تواند به داخل خودرو نفوذ کند.

آخرین مطالب