بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

به طور معمول ، از فن های مربع 120 میلی متر و 140 میلی متر در مواردی که نیاز به خنک کننده است ، مانند رایانه ه

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به طور معمول ، از فن های مربع 120 میلی متر و 140 میلی متر در مواردی که نیاز به خنک کننده است ، مانند رایانه هایی که برای بازی کردن استفاده می شود ، و برای عملکرد آرامتر با سرعت پایین استفاده می شود.

معمولاً از فن های کوچکتر برای خنک کردن CPU ها با هیت سینک کوچک ، منبع تغذیه SFX ، کارت های گرافیک ، پل های شمالی و غیره استفاده می شود. دلیل آن هم حساسیت این فلزات نسبت به جذب گوگرد می باشد و مانع از جذب نمودن آب توسط لایه اکسیدی می شوند.

دکمه ESP در کنسول وسط و بالای اهرم گیربکس قرار داده شده بود که با فشردن و نگاه داشتن آن به طور کامل غیرفعال می گشت.پدال گاز را تا انتها فشار می دهم.صدای غرشی قابل توجه منطقه را فرا گرفت.شتاب اولیه به تندی و تیزی جنسیس کوپه نبود ولی پیوسته ادامه داشت تا اتاقی با وزن 1752 کیلوگرمی خود را پا به پای این کره ای پر شتاب بکشاند و با هم از خط پایان عبور کنند.نکته ی قابل توجه پایداری بسیار عالی کامارو در سرعت های بالا بود.

و به همين ترتيب در فصل تابستان هم هر از گاهي بخاري خودرو را روشن كنيد تا آب موجود در رادياتور بخاري به گردش در بيايد و مانع از ايجاد رسوب و مشكلات ديگر شود. در پشت این سوپراسپرت، از هر طرف دو سر اگزوز بیرون آمده است که در حالت عادی صدایی نسبتاً رام دارد.

فن های محوری ممکن است برای اندازه های کوچکتر تا حدود 36200 دور در دقیقه بچرخند. فن های مربع 80 میلی متر و 92 میلی متر در برنامه های کم تقاضا استفاده می شوند ، یا در جایی که فن های بزرگتر سازگار نیستند.

اين استاد دانشگاه، نداشتن آلودگي صوتي، دودزا نبودن اگزوز و استفاده بهينه از نور خورشيد را از جمله مزاياي تراکتورهاي هيبريدي دانست.

یکی از مسایل آزاردهنده در ترمزگیری صدای ناهنجاری است که در هنگام فشردن پدال ترمز به گوش میرسد. بنابراین مرسدس مجبور شد یک سری 190 را به بازار عرضه کند که مجهز به یک نسخه برافروخته از کوزورث موتور. اگرچه لوله اگزوز جزئی دقیقی در داخل کامیون نیست و در معرض بیرون قرار دارد ، اما بسیاری از افراد فکر می کنند که این باید یک قطعه بادوام باشد.

نوبت گیری برای استفاده از خودرو از طریق اینترنت انجام می شود. معمولاً از فن های بزرگتر برای محفظه خنک کننده ، CPU های دارای هیت سینک بزرگ و منبع تغذیه ATX استفاده می شود.

6. کثیف بودن و دوده گرفتن محفظه احتراق که با سرویس مشکل دود درست میشود. در جایی که سر و صدا مشکل است ، فن های بزرگتر و با سرعت کم ساکت تر از فن های کوچکتر و سریعتر هستند که می توانند جریان هوای یکسانی را حرکت دهند.

درخودروی پژو ۲۰۶ نیازی به نصب دزدگیر نمی باشد چون فقط یک سوئیچ برای این خودرو تعریف گردیده و این سوئیچ دارای یک قطعه الکترونیکی در داخل خودرو می باشد که در خط تولید این خودرو توسط دستگاهی بنام oddisse برای ecu خودرو تعریف می گردد و هنگامی که این کد وارد ECU گردید دیگر برای همیشه در خودرو باقی خواهد ماند و با هیچ سوئیچ دیگری نمی توان خودرو را روشن نمود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن