بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

این سیستم به طور موثری می تواند در هنگام نیاز به توقف ناگهانی، به معکوس دادن دنده و ترمز گیری yamaha xsr155 ق

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این سیستم به طور موثری می تواند در هنگام نیاز به توقف ناگهانی، به معکوس دادن دنده و ترمز گیری yamaha xsr155 قدرت ویژه ای ببخشد.

منبع های با کیفیتی وجود دارند که معمولا بدنه آنها تمام استیل بوده و برای رنج های مختلفی از حجم موتور قابل استفاده می باشند، این منبع اسپرت رنجرووری در حالت درجا یا بدون گاز دادن خودرو صدای ناچیزی همانند منبع فابریکی تولید می کنند، اما در یک بازه خاص از دور موتور مثلا ۲ تا ۴ صدای آن ها بم می شود و بیشتر حالت اسپرت خودرو را نشان می دهد.

شرکت متین خودرو در راستای رسیدن به اهداف والا و بلند خود و با در نظر گرفتن شرایط بد آلایندگیها در محیط شهرهای بزرگ و کلان شهرها از ابتدای سال 90 با جدیت و پشتکار فعالیت خود را برای تولید و توزیع دوچرخه های برقی و شارژی استاندارد و مطابق با نیاز مشتریان و هماهنگ با بافت فرهنگی کشور آغاز نموده و به نتایج مثبت و قابل ذکری دست یافته است ،با محقق شدن این امر کمک شایان ذکر و قدمی قابل توجه درکاهش آلایندگیهای هوا و آلودگی صوتی برداشته خواهد شد .

برای خرید موتور برقی شاید بد نباشد تاریخچه آن را بدانید. این شرایط برای قطعات حساس موتور نظیر سرسیلندر و واشر سرسیلندر بسیار خطرناک و مضر است. در شرایطی که واشر سرسیلندر پراید سوخته باشد، درجه آمپر از حد میانی بالاتر رفته و شاهد جوش آوردن خودرو خواهید بود.

قیمت: ۳٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان. بدون ضربه,در حد نو. جهت تعویض سیبک، تعمیر جلوبندی و تنظیم مجدد سیستم فرمان خودرو با بهره مندی از خدمات استاندارد به شبکه گسترده نمایندگی های مجاز مراجعه نمایید. از باز نمودن ترموستات در تابستان جدا خودداری نمایید.

لذا به نظر بنده باید در این مورد مخصوصا در جاده های خاکی و سنگلاخ با احتیاط بیشتری رانندگی کرد. مجموعه اگزوز وانت نيسان 2000 توخالی گالوانیزه یا همان منبع اگزوز نیسان تولیدی با کیفیت شرکت پارس اگزوز میباشد.نسل سوم نیسان جونیور (به انگلیسی: Nissan Junior)، که در ایران با نام های زامیاد ۲۴، نیسان آبی و سایپا آبی شناخته میشود.

چنین است این مکانیسم: وقتی یک موج صدا وارد منبع اگزوز میشود، ۲ بخش میشود. علائم دیگر کم بودن سطح این مایع این است که پمپ فرمان درهنگام تلاش برای چرخاندن فرمان با صدا حرکت میکند، یا عامل دیگر این است که هنگام چرخاندن فرمان، احساس سفتی میکنید.

ایجاد صدای ناهنجارکه نشاندهنده خرابی سطح دیسک یا اتمام لنت ترمز است. در صورت استفاده از برندهای نامعتبر، استپر معمولا یا دستورات ECU را بهدرستی انجام نمیدهد و یا زودتر از موعد خراب شده و از کار میافتد، که باعث ایجاد نوسان دور موتور، خاموششدن موتور در دور آرام هنگام استفاده از کولر یا فرمان هیدرولیک میگردد.

به همین دلیل استپر موتـور که یک قطعه الکتریکی مکانیکی میباشد به عنوان یکی از عملگرهای ECU میباشد. این قطعه مانند سایر اتصالات مکانیکی میبایست گریسکاری مناسبی داشته و به منظور جلوگیری از اتلاف روانکارهای داخل قطعه، از گردگیر مناسب استفاده شود.

با توجه به حساس بودن و اهمیت این قطعه در عملکرد موتورخودرو، استفاده از قطـعه استاندارد دارای هولوگرام و مراجعه به نمایندگیهای مجاز در سراسر کشور توصیه میشود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن