اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

در نتیجه ، راننده اقدامات بیشتری را برای تقویت کمک فنرها و براکت های لاستیکی انجام می دهد. البته باید این نکت

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در نتیجه ، راننده اقدامات بیشتری را برای تقویت کمک فنرها و براکت های لاستیکی انجام می دهد. البته باید این نکته را یادآور شوم که هاوارد بدون هدرز یا هدرز بدون هاوارد تاثیر چندانی بر خودرو نخواهد داشت.

طراحی لوله های پخش کننده دود از اهمیت زیادی برخوردار میباشند چرا که اگر به خوبی طراحی نشوند تاثیر منفی در شتاب و کارکرد خواهند داشت. ـ اگر صدای موتور شما غیرعادی و آزاردهنده شد، باید گوش به زنگ باشید.

از این لحاظ اگر دقت کرده باشید در خودروهای مسابقه ای، راننده تا جای امکان با جداکردن صندلی شاگرد و صندلی عقب، سعی بر سبک کردن وزن خودرو را دارد. 4. در حفره ساختمان جدید ، پشم معدنی بازالت را بگذارید.

هنگام بررسی موضوع ، باید در نظر داشت که هر گزینه هزینه های متفاوتی را به دنبال دارد. برای آشنایی با این موضوع، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

گیربکس 206 های ایرانیزه با مدل های قبلی تفاوت دارد. برجستگی های هلال فندر(گلگیر)، ورودی هوای و تفاوت سطحی که روی درب ها ایجاد شده است را با رینگ های اختصاصی ب ام و جمع کنید تا معادله ما در نمای جانبی اکس6 تکمیل شود.

3. نصف بدنه را به سوراخ های لوله وصل کرده و داغ کنید. ما به مجموعه ای از ابزارهای لوله کشی برای راننده نیاز داریم.

1. بدنه (بشکه) از یک تکه ورق فولادی یا یک لوله فولادی دیواره نازک به شکل 2 نیمه ساخته شده است.

در شکل زیر ، یک نمونه مبدل کاتالیتیک که معمولا کاتالیسور نامیده می شود را مشاهده می کنید. تحمل وزن یک ژنراتور ، تحمل لرزش های ایجاد شده زمان کار کردن ژنراتور را دارد .

مرسدس با تمایل مستمر برای رقابت در اتومبیلرانی با 190 ، و همچنین اکنون موتوری برای انجام این کار ، به دویچه تورن واگن مایسترشفت در عوض (DTM) (مسابقات قهرمانی اتومبیلرانی آلمان) مسابقات ورزشی است.

1. میز کار ، که مجهز به یک معاون است. لازم به یادآوری است که در ساخت یک سیستم اگزوز "آرام" ، این منجر به افزایش وزن کل ساختار می شود.