اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

اما آن مدلها در طراحی بهترینها در نظر گرفته می شوند که از هر دو روش کاهش انرژی گازهای پودری استفاده می شود.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اما آن مدلها در طراحی بهترینها در نظر گرفته می شوند که از هر دو روش کاهش انرژی گازهای پودری استفاده می شود.

در قسمت بعد مجدداً شاخصهاي بهينگي كه قبلاً به آنها اشاره شد، مورد بررسي قرار گرفته و به هر كدام از آنها امتيازي دادهاند كه طبق آنها امتياز خودرويي كه بهينگي كامل دارد 100 و خودرويي كه نقص كامل دارد 7 ميباشد.

مه شکن های جلو و چراغ های ترمز در خرابی، گل سر سبد این ضعف هستند. دوچرخه دوچرخه چاقو و ابزار چند کاره چاقو و ابزار چند کاره سر اگزوز خودرو بی تی اس مدل 405. ۳ (۳) ۵۶,۰۰۰ تومان.

ابتدا زوزه اگزوز رضایتم را جلب میکند و با چند حرکت متوجه می شوم که GT86 خودرویی کاملاً سر حال و فرز است. اگرچه این صدا جذابترین صدای تولیدی بین پیشرانههای ۶ سیلندر بازار نیست اما نیسان به مشتریان گفته که صدای Z جدید بهتر هم خواهد شد.

برای این کار ، خاموش کننده ها برای سلاح ها ، یا همانطور که به آنها تعدیل کننده صدا نیز گفته می شود ، ایجاد شد.

همچنین می توان از مواد جاذب گرما در صدا خفه کن استفاده کرد که به خنک شدن گازهای پودری کمک کرده و در نتیجه انرژی را جذب کرده و سرعت آنها را کاهش می دهد.

این صدا خفه کن های تاکتیکی هستند که رایج ترین هستند. گاز تولید شده از احتراق سوخت ، گاز هایی را تولید نموده که از طریق منیفولد موتور وارد اگزوز شده است. سیستم اگزوز وظیفه دارد گازهای خروجی موتور را ضمن بی صدا کردن آن به عقب وسیله نقلیه انتقال دهد.

نکته اصلی این است که فراموش نکنید که استفاده از تعدیل کننده های صدا در اوکراین کاملاً قانونی است ، اما فقط در موارد غیرساخته. قیمت این لوازم جانبی در محدوده نسبتاً وسیعی متغیر است ، به همین دلیل است که بسیاری سعی می کنند صدا خفه کن را در خانه مونتاژ کنند ، حتی گاهی از وسایل بداهه.

اغلب ، هنگام شلیک ، سعی می کنند صدای آن را پنهان کنند. فیلتر نگهداری می گردد برای بهبود عملکرد اتومبیل بایستی بطور منظم نسبت به تعویض فیلتر DPF اقدام نمایید . شلنگ سوراخ را میتوان از زیر اتومبیل به راحتی پیدا کرد.

این خودرو از یک پیشرانه 2 لیتری با حداکثر قدرت 147 اسببخار در 6000 دور در دقیقه بهره میبرد. درخودروهای انژکتوری از حسگر اکسیژن جهت تعین مقدار اکسیژن موجود در گازهای خروجی موتور بهره می­برند.