اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

هرگونه بیاحترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.10. پر کردن شمع ها با سوخت نه تنها

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

هرگونه بیاحترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است.10. پر کردن شمع ها با سوخت نه تنها باعث فراوانی سوخت ، بلکه بسیاری از مشکلات دیگر نیز می شود.

ولی فرض کنید از میان دوچرخه ها خطرناک ترین آن را سوار شده باشید. برای تعمیر ، لازم است مهر و موم سوپاپ ها را تعویض کنید. در ویدئوی زیر مشاهده خواهید کرد که فرد چگونه مقداری از کاتالیست ضایعاتی خودرو را - که بیشتر به صورت خاک است - در اسیدنیتریک و سپس تیزاب سلطانی حل می کند تا بتواند محلول را با کلرید قلع آزمایش کند و بفهمد که آیا در کاتالیست ها، پالادیوم، پلاتین و رودیوم وجود دارند یا خیر.

به عنوان مثال ، شستشوی فیلم روغن از دیواره های سیلندر ، در نتیجه ، سایش شدید سیلندرها و گروه پیستون. افزایش مصرف روغن توسط موتور نشان می دهد که روغن وارد سیلندر شده است. هنگامی که قطعات فرسوده می شوند ، حلقه های پیستون خراب می شوند ، نقص هایی روی پیستون و دیواره های سیلندر ظاهر می شود.

البته با این تفاوت که فاصله چرخ های آن 12 سانتی متر کاهش یافته است. هنگامی که سیستم اگزوز دچار مشکل میشود، به خصوص اگر دارای نشتی باشد، معمولاً مقدار زیادی سوخت مصرف میشود، لذا تعویض اگزوز جدید در صرفه جویی در مصرف سوخت کمک بسیاری میکند.

دلایل زیادی وجود دارد که منجر به اختلال در تامین سوخت می شود. شما باید به دنبال مشکلات مربوط به سیستم های تامین سوخت باشید.

سوخت تصفیه شده هر دو فیلتر در کانال خروجی به هم متصل می شوند. در هر صورت ، موتور نیاز به بررسی کامل ، تنظیم و عیب یابی دارد ، در غیر این صورت عواقب آن بسیار گران خواهد بود.

ماده 21 ـ مالك وسيله نقليه چنانچه قصد تغيير رنگ يا تعويض هر يك از قطعات اصلي وسيله نقليه شامل موتور، شاسي و اتاق را داشته باشد بايد پيشتر مجوز لازم را از واحد شمارهگذاري راهنمايي و رانندگي دريافت نمايد.

همچنین ، انژکتورهای داخل موتور می توانند سفتی خود را از دست داده و سوخت را به محفظه احتراق سرریز کنند.

در موتورهای کاربراتور ، لازم است دستگاه اندازه گیری ، سوخت ، جت های هوا و محفظه شناور را بررسی کنید. معتبرترین روایت از جعفر شهری در کتاب تاریخ تهران مطرح شده به این شرح که اولین بار مظفرالدین شاه در بازگشت از سفر اروپا دو اتومبیل با رانندههایشان را همراه خود به ایران آورد.

که به نوبه خود منجر به عرضه بیش از حد مخلوط سوخت می شود. با انتقال داده های نادرست به واحد کنترل ، کنترل کننده منبع سوخت را افزایش می دهد.

آخرین مطالب