اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

خرابی سنسور مپ باعث نقص فنی در موتور خودرو و بد کار کردن موتور و خام سوزی می شود. خام سوزی در برخی از موارد ح

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

خرابی سنسور مپ باعث نقص فنی در موتور خودرو و بد کار کردن موتور و خام سوزی می شود. خام سوزی در برخی از موارد حتی باعث کپ کردن موتور هم می شود.

مثلا از روغن موتوری که برای خودرو X استفاده میشود نمیتوان در موتور خودروی Y استفاده نمود زیرا نوع ساختار موتور و میزان فشار، گرما، شتاب و سرعت متفاوت است. در این حالت، متوجه میشویم که هم پیشرانه تپتپ نمیکند و ریپ نمیزند و هم گازهای خروجی از اگزوز رقیقتر است.

در زیر با چند نمونه از این صداها آشنا می شویم. با این حال چنانکه موفق به تعمیر و سرویس دیزل ژنراتور نشدید و یا نیاز به اعزام و مشاوره تعمیر دیزل ژنراتور داشتید همکاران ما در شرکت دیزل پارسیا اماده ارائه این خدمات به شما عزیزان هستند.

توجه داشته باشید که خودروهای امروزی از تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار هستند و شما به عنوان یک تعمیرکار باید بتوانید انواع خودروهای داخلی را تعمیر کنید.

پرداخت در محل انجام می شود و سفارش خود را باید به صورت تلفنی با شماره های ذیل انجام دهند. روغن موتور پارانوکس یک لایه محافظتی دور اجزای موتور ایجاد میکند که مقاومت خاصی در برابر پوسیدگی و زنگزدگی دارند.

امکانات خودرو خيلي عالي و در رتبه ي بالايي قرار داره و آپشن هاش حتي از سراتوي سايپا هم ممکنه در بعضي موارد بالاتر باشه، از لحاظ موتوري هم خيلي قابل قبوله ، بي صدا و بي لرزش البته در دور موتور زير 3000 دور موتور که ميره بالا يکم صداي موتور اذيت کننده ميشه ولي در عين حال رضايت بخشه فرمون به نظرم قدري از سمند سفت تره.

کاتالیزور بخش مهمی از سیستم کنترل آلایندگی خودرو است . مخلوط سوخت و هوا بیش از اندازه غنی است. مبدل کاتالیزوری مورد استفاده در اگزوز اتومبیل ها، کاربرد جدیدی از کاتالیزور سطحی می باشد. و نادرست کاتالیزور اگزوز باشد. کاتالیزور بخشی از سیستم اگزوز و خروجی گازهای خودرو می باشد.

البته علاقهمندان حرفهای خودروهای مدرن، متوجه ادوات پلاستیکی در سپر جلو و فقدان جایگاه ویژه برای اگزوز خواهند بود؛ اما استقبال بازار از آریزو 5، تضمین میکند که نمای ظاهری آریزو 6 هم، موفق به جلب توجه خریدار شود.

در صورت ناموجود بودن,مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد. در صورت نیاز به تحویل در همان روز مبلغ ارسال به پیش فاکتور اضافه خواهد شد و سفارشهایی که پس از ساعتهای ذکر شده و روزهای تعطیل ثبت شوند روز بعد تحویل داده میشوند.

کربن مونوکسید و هیدروکربن های حاصل از سوخت های نسوخته موجود در دود اتومبیل، از آلاینده های خطرناک هوا می باشند. حتی در ورزش اتومبیل رانی ، صدا محدود است.

آخرین مطالب