اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

بدتر از تیتانیوم به نظر می رسد ، اما یک اشکال دارد. اگرچه واحد ولتاژ 110/115 را می توان در خانه کار کرد ، اما

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بدتر از تیتانیوم به نظر می رسد ، اما یک اشکال دارد. اگرچه واحد ولتاژ 110/115 را می توان در خانه کار کرد ، اما توان زیادی تولید نمی کند. • جایگزین اسپری بدن: بجای اینکه از دئودورانت استفاده کنید، پودر بچه به زیربغل خود بمالید تا عرق و بوی آن را جذب کند.

• تمیز کردن حیوانات خانگی: اگر گربه ی خانگی تان بوی سگ مُرده گرفته است و آبگرمکن تان هم در حال کشیدن نفس های آخرش است، بجای اینکه حیوان زبان بسته را در آب یخ بشویید تا علاوه بر اینکه ۷ تا جانش را از دست بدهد، ۷ تا جان دیگر نیز بدهکار شود، می توانید از پودر بچه به عنوان یک شوینده ی خشک استفاده کنید.

موقع پیک نیک رفتن هم می توانید دور تا دور زیلوی خود را پودر بچه بریزید تا از ورود مهمانان ناخوانده جلوگیری کنید.

می توانید جلوی در و پنجره ها یک خط پودر بچه بریزید تا مورچه ها راهشان را بکشند و بروند. کمی پودر بچه روی روغن و گیریس بریزید تا جذب شان کند.

• جذب روغن و گریس: دفعه ی بعدی که خواستید با لباس پلوخوری از کاپوت ماشین وارد شوید و از اگزوز آن خارج شوید، آن هم در حالی که سر تا پایتان با گریس و روغن موتور یکی شده است، اصلاً نگران هزینه های سرسام آور خشکشویی نباشید.

در تیونینگ ارتفاع خودرو بعضی از علاقه مندان فقط نسبت به بریدن فنرها و یک سری اقدامات ساده برای کاهش ارتفاع خودروی خود اکتفا می کنند و هستند افرادی که با صرف هزینه بیشتر و نصب قطعات و جک های مخصوص، این قابلیت افزایش و کاهش ارتفاع خودرو را به صورت دستی بر روی خودروی خود نصب می کنند.

بنابراین صدایی که از چرخ به گوش میرسد، یکی از نشانه های نقص در بلبرینگ یا شکستگی آن است. • مژه ی چشم: قبل از اینکه به مژه های خود ریمل بزنید، کمی پودر بچه به مژه هایتان بمالید تا ریمل را بهتر جذب کنند.

و 3 4 تا کارخونه می زنن ! این بوی متعفنی می دهد که بوی موتور شما می سوزد. او مهمترین فلزات ارزشمند موجود در کاتالیست را پلاتین، رودیوم و پالادیوم میداند که متاسفانه تاکنون معادن هیچ یک از این فلزات در ایران کشف نشده و همگی آنها از خارج، وارد کشور میشوند.

علاوه بر نقش محافظی برای سیلندرها، این قطعه کانالهای روغن و آب را هم میبندد. بوی خوبی هم می دهد و حیوانات را اذیت نمی کند. به گزارش معدن نیوز به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، ماموران گمرک لطف آباد حین کنترل و بازرسی کامیون های ورودی از کشور ترکمنستان در محل درب اصلی این گمرک، به منبع اگزوز یک دستگاه کامیون ایرانی خالی در محوطه این گمرک مشکوک شده و پس از بازرسی فیزیکی کامیون مقدار 454 کیلوگرم شمش مس را کشف کردند.

استفاده از شمع های سرد و یا پایین بودن کدرنج حرارتی شمع. اگر دلتان نیامد پول پای فیکساتور بدهید، می توانید از پودر بچه برای همین منظور استفاده کنید.

آخرین مطالب