اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

مساله ای که در تعویض اگزوز معمولی با مدل اسپرت آن به وجود می آید، بالا رفتن وزن خودرو بدون توجه به اینکه خودر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

مساله ای که در تعویض اگزوز معمولی با مدل اسپرت آن به وجود می آید، بالا رفتن وزن خودرو بدون توجه به اینکه خودرو شرایط تحمل این وزن اضافه را دارد یا خیر.

این طراحی مستقیما موانع را در برابر امواج صدا کم کرده و در نتیجه صدای موتور از اگزوز به شکل بلندتری شنیده می شود. با حرص به عقب برگشتم و ناخودآگاه توی سرش جیغ کشیدم: برو گمشو عوضی، چیه باز شکار کم آوردی برو شغال!

پر صدا خندید و به حالت نمایشی انگشتهاش و توی گوشهاش فرو کرد و گفت: اوه اوه چه بن صدایی داری! لبخند پررنگی زد و با لحن موزیانهای گفت: لونه رو گم کردی جوجه رنگی؟ از این حجم جسارت خندم گرفت ولی خودم رو کنترل کردم و با خشونتی که نمیدونم از کجا پیداش شد، مچ دستم رو از بین انگشتهای مردونهاش بیرون کشیدم.

ابرو در هم تابیدم و خواستم بلند بشم که با پرویی تمام مچ دستم رو گرفت و مانع شد. نگاهم افتاد به در قهوهای عمارت و یهآن جرقهای توی سرم زده شد.

با وسواس به چهرهی پسر جوونی که به زور بیست و سالش میشد چشم دوختم و به آرومی گفتم: دست از سرم بردار مگر نه اینقدر داد میکشم که بیان ببرن باباتو در بیارن! استفاده از این قطعه به همراه یک سر اگزوز اسپرت ترکیب زیبا و اسپرتی ایجاد میکند.

با بهت نگاهش میکردم که با دست آزادش اشارهای به آغوشش کرد و ادامه داد: در خدمتم بانوی زیبا! به دلیل تجمع بخار و رطوبت در حمام، آشپزخانه و محل حضور لباسشویی، این فنها معمولاً در آن مناطق مورد استفاده قرار می گیرند .

این دیگه کیه؟ طبق معمول با این تیپ خراب تو مزاحم! اگر قصد خرید این موتورسیکلت نیکد جذاب را دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

اما این پایان ماجرا نیست و قرار نیست همانند دیگر مقاله ها کار را همین جا به اتمام برسانیم، بلکه حال که جنسیس کوپه از پس حریف ژاپنی خود برآمده باید به مرحله بعدی برود و با غول بعدی مسابقه دهد، خودرویی آلمانی که از هر لحاظ کامل و بی نقص است و نمی توان هیچ ایرادی از آن گرفت.

در اثر کثیفی بیش از حد فیلتر هوا، کم بودن هوا و خام سوختن بنزین در موتور، دود سیاه ایجاد می شود.در مرحله بعد این مشکل می تواند در اثر فرسوده شدن سیستم جرقه زنی و شمع ها و همچنین ریتارد بیش از حد موتور(تنظیم نبودن دلکو به خصوص در موتور های کاربراتوری) اتفاق بیفتد.

لازم به ذكر است كه خودرو 206 داراي دو پيچ هواگيري مي باشد كه به ترتيب ارتفاع هر دو بايد چك شوند. 2- سازمان مهندسي پس از بررسي هاي لازم بر روي نقشه هاي فني و يا نمونه ارسالي و تعيين جنس و مواد به كار رفته در اگزوز مورد درخواست نتيجه كار (BOM) كه همان مشخصات ريز اگزوز مي باشد را تهيه و جهت تعيين قيمت تمام شده آن را (BOM) تحويل سازمان مالي و حسابداري صنعتي مي نمايند، سپس حسابداري صنعتي با توجه به محاسبات از قبيل: نسبت خريد مواد اوليه، كارمزد نيروي انساني و غيره قيمت تمام شده محصول را به جهت تعيين سود مشخص و همچنين اعلام قيمت به مديريت عامل و سازمان فروش و مشتري مي نمايند بعد از تصميم گيري نهايي قيمت فروش به مشتري اعلام و پيگيري عقد قرارداد توسط سازمان فروش انجام مي دهد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن