اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

در نتیجه سایر کشورها جهت استفاده از این فلزات نیاز به ارتباط با تامین کننده ­های خاص دارند که معمولا با چالش­

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در نتیجه سایر کشورها جهت استفاده از این فلزات نیاز به ارتباط با تامین کننده ­های خاص دارند که معمولا با چالش­هایی روبه­رو می­ شوند. هرچند، اگر مدتی است مایع خنک کننده شما خیلی کم میشود و به تعداد دفعات زیاد مجبور به پر کردن آن میشود، یا اگر تند تند موتور خودرو داغ میکند، مشکل بسیار بزرگتر بوده و نباید خیلی با چنین خودرویی رانندگی کنید.

موتورسیکلت های برقی با اینکه کاملا بی سر و صدا نیستند و موتور آن ها صدا دارد اما بسیار کم سر و صداتر از اگزوز موتور بنزینی است. در بررسی علت داغ شدن موتور پراید باید به موضوع تنظیم نبودن موتور هم اشاره کنیم.

هر یک از لوله های ما به طور خاص برای نرم افزار طراحی شده و یک ماکت از نصب لوله کارخانه است. اگر در این زمینه تجربه یا دیدگاهی دارید حتما آن را با ما در میان بگذارید.

بسیاری از سبک های سنتی را در قفسه های دیجیتال ما از جمله گرد، گرد با لبه نورد، برش زاویه برش، مربع، مستطیل شکل، و بریده بریده مستطیلی پیدا کنید. در کل هندلینگ و فرمان پذیری آن مورد تایید بوده و زمان هایی که می خواهید به شما جواب نسبی را خواهد داد.

پیاصنعت به عنوان یکی از برترین قطعه سازان ایران، تلاش دارد تا در راستای رسالت مسئولیت اجتماعی خود، اطلاعات کاربردی در خصوص انواع خودرو ها و اطلاعات پایه آن ها در اختیار مخاطبان قرار دهد.

EXHAUST PIPES همچنین می تواند از درون زنگ بزند، به خصوص در مواقع کوتاه مدت وسایل نقلیه موتوری در هوای سرد. گلویاگزوز هرگز به اندازه کافی داغ نمی شوند و رطوبت با مواد شیمیایی در اگزوز ترکیب می شود تا ترکیبات خورنده ای را ایجاد کنند که فلز را تخریب می کنند.

لوله های اگزوز نیز می توانند از موانع و آوارهای جاده ای که می توانند باعث آسیب فیزیکی شوند، رنج می برند.

بعضی از لوله ها لوله های دو جداره ای دارند و در بعضی موارد می توانند درون آن سقوط کنند و باعث ایجاد محدودیت شوندمانند جاده هایی که خانه شما را با مقصد رانندگی می کند، لوله های اگزوز مسیری را برای گاز خروجی از سر سیلندر ایجاد می کند و از لوله دم خارج می شود.

خودرو جزء لوازم یدکی خودرو یی که به علت قرار گرفتن در معرض عناصر و نمک جاده به زنگ زدگی می انجامد. لوله متوسط، مبدل کاتالیزوری را به صدا خفه کن متصل می کند و لوله ی دمنده صدا را به سمت اتمسفر خودرو متصل می کند.

همین یک کلمه شروع درگیری و نزاع است، بماند که درگیری و دهان به دهان شدن راننده خودرو با سایر رانندگان تمامی ندارد، بوق های ممتمد و آزاردهنده خودروها و موتورسیکلت ها هم که پشت چراغ سبز مانده اند، مزید بر علت می شود.

آخرین مطالب