اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

ایده اصلی در این جا بهرهگیری از گازهای خروجی اگزوز و بازگرداندن مجدد بخشی از آنها به محفظه احتراق به همراه هو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ایده اصلی در این جا بهرهگیری از گازهای خروجی اگزوز و بازگرداندن مجدد بخشی از آنها به محفظه احتراق به همراه هوای ورودی است تا با این روش دمای احتراق کاهش پیدا کند و در نتیجه تولید NOX محدود شود.

انتشار گازهای خروجی از سنگ شکن های قابل حملانتشار گازهای خروجی از سنگ شکن های قابل حمل,عکس از مخروط سنگ سنگ شکن چکشی طراحی شده توسط . ● تمايل براي تامين حداکثري عمر و قابل اطمينان بودن خودرو .

اتصال قابل انعطاف (بر روی پیچ) آداپتور و بانک ها اجازه می دهد، در صورت لزوم، آداپتور عقب را حذف کنید و فلوت را برای تمیز کردن Nagar حذف کنید. همچنین در مواردی که بر اثر شل شدن میل سوپاپ یا دیگر عوامل سوپاپ صدای غیر طبیعی شنیده شود ، پس از تعمیر سرسیلندر ، هنگام ضربه خوردن شدید به موتور مثلا بر اثر تصادف، در صورت گرم شدن بیش از حد موتور علی رغم کار کردن طبیعی سیستم خنک کننده ، دیگر گرم شدن و یا بد روشن شدن موتور در فصل سرما باید اقدام به فیلرگیری موتور کرد.

این کار باعث می شود عرضه محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام شود و در نهایت قیمت مصرف کننده تا حد زیادی کاهش یابد. همچنین این مجموعه اصالت تمام محصولات خود را تضمین کرده و ضمانت بازگشت کالا را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

کيهاني گفت: طراحي و ساخت اين تراکتور بطور کامل بومي بوده و توليد انبوه آن به راحتي در داخل کشور ميسر است.

کيهاني گفت: نکته جالب توجه در اين تراکتور آن است که پانل ها به صورت سايبان، راننده و تراکتور را در شرايط نامساعد و هواي گرم محافظت مي کند. مجري اين طرح تحقيقاتي روز يکشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: طراحي ساخت و ارزيابي تراکتور الکتريکي هيبريدي به کمک پانل هاي خورشيدي از ارديبهشت سال 1386 در گروه مهندسي مکانيک ماشين هاي کشاورزي دانشگاه تهران آغاز شده و تاکنون حدود 70 درصد کار ساخت اين تراکتور تکميل شده است.

این موضوع باعث میشود درصد اکتان بنزین کاهش پیدا کند؛ همچنین این زنگارها با بنزین هم واکنش داده باعث آسیب به محیطزیست و بیماریهایی همچون سرطان میشوند. کيهاني يادآور شد: به علت اينکه اين تراکتور درحالت ايستاده انرژي مصرف نمي کند و همچنين به علت حذف سيستم هاي مکانيکي انتقال قدرت، بازده نهايي آن حدود 75 درصد است، درحالي که به رغم قرن ها توسعه و بهبود، بازده نهايي تراکتورهاي فسيلي فقط حدود 15 درصد مي باشد.

کيهاني اضافه کرد: يک موتور 16 کيلووات (22 اسب بخار) نيز براي راه اندازي سيستم اتصال سه نقطه و محور تواندهي با 540 و 1000 دور در دقيقه در اين تراکتور استفاده شده است تا قادر به راه اندازي ديگر ادوات کشاورزي باشد.

وي ادامه داد: 16 کيلووات-ساعت باتري اسيدي نصب شده برروي تراکتور مي تواند آن را در طول روز براي انجام کارهايي نظير کاشت، سمپاشي، بذرپاشي، درو، انتقال محصولات در مزرعه و غيره به راه اندازد. وي افزود: شارژ باتري ها به دو صورت انجام مي شود، اول ازطريق پانل خورشيدي نصب شده در بالاي تراکتور و دوم ازطريق پانل هاي نصب شده در ايستگاهي ثابت در مزرعه که اکنون مورد دوم نصب نشده و به جاي آن از برق شهري براي شارژ باتري ها استفاده مي شود.

امروزه هر خوردرویی که شما از یک کارخانۀ معمولی خودروسازی می خرید با چندین مصلحت اندیشی ساخته شده است . ۴- اگر روغن به رنگ شیری یا خاکستری بود در داخل موتور احتمالا آب وجود دارد که این اتفاق اکثرا به دلیل شکستگی واشر سرسیلندر است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن