اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

ما معتقدیم که همه علاقه مندان به موتورسیکلت باید با توجه به سادگی گردش کار و در دسترس بودن مواد ، این دانش را

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

ما معتقدیم که همه علاقه مندان به موتورسیکلت باید با توجه به سادگی گردش کار و در دسترس بودن مواد ، این دانش را داشته باشند. اینکه چرا ماشین صفر باید روغن کم کنه برمیگرده به شناسنامه و تبار اون ماشین و در مورد کاویان چین که خب پاسخ معلومه .

بلند گو در یک لوله که دور اگزوز پیچیده شده قرار گرفته است طوری که صدای موتوردراگزوز در راستای صدای بلندگو حرکت می کند.یک رایانه میکروفون هایی که قبل و بعد از بلند گو قرار گرفته اند را بررسی می کند.با دانستن چیز هایی در باره ی شکل و طول لوله ها،رایانه می تواند سیگنالی را برای تحریک بلند گو ایجاد کند.این سیستم می تواند بیشتر صدایی که از منبع می آید را خنثی کند.میکروفونی که بعد از بلندگو قرار دارد به رایانه اجازه می دهد بفهمد تا چه اندازه خوب کار می کند و در صورت نیاز تنظیماتی را انجام دهد.

اتلاف انرژی خود را به صورت جوش آوردن موتور نشان می دهد. همچنین در صورتی که صدای مد نظر خود را نیافتید میتوانید با استفاده از قابلیت ثبت صدا از متخصصین کمک بگیرید. در آن وجود دارد.

مدل تولیدی، ترمز دستی دارد که گویا خوب سرهمبندی نشده است. شفقنا افغانستان-ادارۀ ملی حفاظت از محیط زیست افغانستان گفته است که مقدار ذرات معلق در هوای کابل گاهی تا ۵۰۰ مایکروگرام میرسد در حالی که حد خطرناک آن ۱۵۰ مایکروگرام است.

قیمت سراتو 1600 دندهای 75 میلیون و 900 هزار تومان در کارخانه است و در بازار تا 69 میلیون تومان هم دادوستد میشود.

مدل 2000 سیسی اتوماتیک 90 میلیون و 790 هزار تومان قیمتگذاری شده است که در بازار تا 83 میلیون و 500 هزار تومان قیمت میخورد. این نکته را بین 5 سراتو بازبینی کردیم که در همه با کمی تفاوت، مشترک بودند.

نکته قابل تامل این است که سراتو 2015 وارداتی قیمت 110 میلیون تومان و امکاناتی نظیر 6 کیسه هوا، فرمان برقی 3 حالته، سنسور جلو و عقب و…

ولی چیز عجیب تفاوت در ترمز دستی نسخه وارداتی و تولیدی است. 2 ـ در صورت كر بودن كامل يك گوش، حداكثر افت شنوايي قابل قبول با يا بدون اصلاح در گوش بهتر تا 40 دسيبل، براي گواهينامههاي رانندگي پايه الف (گروه 1و2) و پايه «ب» (گروه 1) و ويژه.

ماده 77 ـ دوچرخه بايد داراي تجهيزات زير باشد: الف ـ يك چراغ سفيد يا زرد در جلو كه هنگام شب تا مسافت 15 متري جلوي آن را به قدر كافي روشن سازد.

این نوسانات به صورت مقطعی بوده و قیمت ها احتمالا به حالت عادی بازخواهند گشت.. هوا با حالت گرد بادی و سرعت بالا به دور عضو یا المنت اصلی فیلتر چرخیده و از طریق مکش موتور به سطح داخلی فیلتر کشیده می شود.