اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

مهمترین مزیت خودروهای هیبریدی مصرف سوخت پایین و در نتیجه آلایندگی کمتر میباشد که باعث شده این خودروها به خودر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

مهمترین مزیت خودروهای هیبریدی مصرف سوخت پایین و در نتیجه آلایندگی کمتر میباشد که باعث شده این خودروها به خودروهای سبز نیز شهرت پیدا کنند.

این دستگاه قابلیت بالا پایین کردن وسیله های سنگین را نیز دارا می باشد. در کنار تمامی این موارد کارایی بسیار خارق العاده ای نیز دارند و می توانند بهترین عملکرد را برای کاربران خود ارائه دهند. لیفتراک دو گانه سوز از جمله دیگر مدل های نمایندگی لیفتراک کوماتسو می باشد که دارای مزیت های بسیار خارق العاده ای می باشد.

ماده کاتالیست : هر مبدل کاتالیستی دارای یک ماده اصلی است که ماده کاتالیست نام دارد و به طور معمول جزو فلز های گران قیمت مانند پالادیوم، رادیوم، پلاتین، طلا و کادمیوم انتخاب می شود.

مدل دیگری از لیفتراک که می بایست آن را معرفی نماییم لیفتراک دو گانه سوز نام دارد. مدل بعدی که می بایست آن را معرفی کرد لیفتراک برقی نام دارد. اولین مدل از لیفتراک را که می بایست به آن اشاره نماییم لیفتراک دیزل نام دارد.

قدرت و نشاط و سرزندگی موتور سوپر شارژ V6 این خودرو تمام چیزی است که انسان نیاز دارد تا به قول امروزی ها با آن ترکانده و به اوج لذت برسد. این دستگاه دارای دو شاخک است که برای بالا و پایین کردن بار ها و در کنار آن جا به جایی بار ها مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل کارایی بسیار خارق العاده ای که دارا می باشد توانسته است محبوبیت بسیار زیادی را در بین افراد و مصرف کنندگان خود به دست بیاورد.

استفاده از گاز مایع سبب می گردد تا دستگاه فوق حداقل آلودگی زیست محیطی را به وجود بیاورد. نمایندگی لیفتراک کوماتسو محصولات این شرکت را در بهترین شرایط ممکن عرضه می نماید.

انواع و اقسام لیفتراک کوماتسو با قابلیت های متفاوت در نمایندگی لیفتراک کوماتسو موجود می باشد. هدف این شرکت در طول فعالیت خود،همواره تولید محصولاتی با کیفیت و دوام بالا و قیمت مناسب بوده است. علت این مناسب بودن هم پخش شدن دود اگزوز و یا بخار اگزوز در هوا است که از بروز مشکلات زیست محیطی جلوگیری به عمل می آورد.

2. از سالم بودن وایر شمع ها مطمئن شوید. شمع ها خراب است. ـ به موجب مواد 20 و 21 آييننامه صدور انواع گواهينامه رانندگي مصوب 9/11/1390 هيأتوزيران مندرج در همين مجموعه، نسخ شده است. لیفتراک دستگاهی است که در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد و به صورت دو گانه سوز و تک گانه سوز مورد استفاده قرار می گیرد.

سه پله SHARKROAD هارلی لوله اگزوز ورزشی فراهم می کند صدای تهاجمی مختلف. خروج دود سفید از اگزوز نشانه چه چیزی می باشد ؟

علت این امر آن است که مدل های فوق به هیچ عنوان آلودگی های زیست محیطی به بار نمی آورند و در مقایسه با دیگر لیفتراک ها که از سوخت استفاده می کنند و نیاز به هزینه های بالایی برای تامین سوخت دارند هزینه ی آنچنانی ندارند.

آخرین مطالب