اگزوز ماشین و تمام نکاتی که باید بدانید

محل نصب این سیستم دقیقاً زیر خودرو است و فضایی طولانی و گسترده از موتور تا قسمت انتهایی را در بر می گیرد. گاز

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

محل نصب این سیستم دقیقاً زیر خودرو است و فضایی طولانی و گسترده از موتور تا قسمت انتهایی را در بر می گیرد. گاز های اگزوز و امواج صدا از مجرای مرکزی وارد می شوند،این امواج به دیواره ی انتهایی برخورد کرده و از یک سوراخ به قسمت اصلی صدا خفه کن بر می گردند سپس از بین سوراخهایی وارد لوله دیگر شده و از آنجا خارج می شوند.

توضيح مشکل : موتور ممکن است که خوب کار کند يا با مشکل.معمولا به اين صدا هنگامی توجه می شود که موتور مشکلی داشته باشد.

محفظه ای که تشدید کننده نامیده می شود با یک سوراخ به محفظه ی اول وصل شده است تشدید کننده حجم مشخص و طول معینی دارد تا موجی تولید کند که صدا هایی با بسامد مشخص را خنثی کند چگونه این کار انجام می شود ،بیایید نگاهی نزدیکتر بیاندازیم.

● چگونه می توان صدا را خنثی کرد؟ پویا نمایی زیر نشان می دهد که چگونه تشدید کننده در یک صدا خفه کن ساده شده کار می کند. مقدار کوچکی گوشت قرمز را شبیه به استیک آماده کرد و از شخص دیگری خواست که پایش را روی پدال بگذارد تا اگزوز ماشین داغ کند و بتواند این گوشت را کباب کند.

ماشین به شدت دود می کرد و افراد زیادی برای کمک جمع شده بودند اما هیچ کاری از دست آن ها بر نمی آمد برای همین با تعمیرگاه مخصوص ماشین های لامبورگینی تماس گرفتند و در نهایت این مرد مجبور شد که تقریبا 80 هزار دلار خرج تعمیر ماشینش کند.

خریدار پیام بده ممنون۲۶ بهمن ۹۹رمضان عاشوزاده :کاتالیزور دوقلو نیسان چه مقدار خاک کاتالیزور دارهمحمد کمیل بیطرفان در پاسخ میگه :1کیلو دو تا تیکس۲۳ بهمن ۹۹میلاد منتظری :سلام داخل منبع چه مقدا خاک وجود داره۱۴ بهمن ۹۹رضا جلالی :سلام لطفا دستگاه تست کاتالیزور را به من قیمت بدهید و از کجا میتونم تهیه کنم ممنونتونممحمد نیکوزاد در پاسخ میگه :سلام تهران هس قیمتش از 800میلیون تا 1500 یک میلیارد و پانصد۱۱ بهمن ۹۹سجاد بابادی :سلام سجاد هستم فروش خاک کاتالیزوز و با منبع کاتالیزور قیمت مناسب تماس بگیرید علی نظری در پاسخ میگه :سلام کیلویی دو میلیون ماهور محمدی در پاسخ میگه :سلام خاک کاتالیزور هنوزفروشی دارینمصطفی شمسی در پاسخ میگه :سلام اقا خسته نباشی من حدودا یک کیلو خاک پراید دارم قیمت چند۱۱ بهمن ۹۹سجاد بابادی :سجاد عکاشه هستم 100کیلو خاک به شرط 30تا پژو گچی 45تا پراید سیمی گچی 2 تا ال نود 6تا مزدا 3تا نیسان دو قلو سیم گچ یک جفت کاتالیز بی ام و خریدار تماس بگیرد قیمت بالا ماهور محمدی در پاسخ میگه :سلام قیمت چند مال کجاهست ین شما۲۶ دی ۹۹استیل فولاد :السلام علیکم والرحمه الله .خاک اگزوز دارم میفروشم هرکسی میخاد پیام با قیمت خیلی بالا میده برنده میشه و السلام عبدالزهرا حمیدی الاهوازمیثم اکبری در پاسخ میگه :قیمت خودتون رو به شماره های این 3 شماره جهت سفارش و خرید و فروش خاک و کات در خدمت هستم با بهترین امتیازات .وزن های قابل توجه اس ام اس بدن در صورت جواب ندادن با شما تماس میگیرم۲۶ دی ۹۹ضیا هاشم زاده :خاک کاتالیزور ب قیمت 3 میلیون 900 فروشند خارجی خاش 2000تا4000 حیار اشکان محمدی در پاسخ میگه :سلام خاک وکاتالیز قیمت بگید برافروش دارم۲۴ دی ۹۹رضا صاغی :سلام فروشنده هستم محمد علی سالارپناه در پاسخ میگه :سلام قیمت چند؟

جنرال موتورز قصد داشت با فروش این برند خود را از ورشکستگی نجات دهد، اما این مذاکرات به دلیل پیچیدگی روابط ایران و آمریکا، با وجود کسب امتیازات قابل توجه توسط پارس خودرو به سرانجام نرسید.

ـ سطح فشار هوا : دامنه ی امواج بلندی صدا را تعیین می کند امواج صدایی با دامنه بیشتر ، پرده گوش ما را بیشتر حرکت می دهند و ما صدای بلندتری را درک می کنیم.

● صدا از کجا می آید؟ به همین دلیل او هم تصمیم گرفت از ماشین لاکچری اش همین استفاده را داشته باشد.

موتور در هر خودرو به عنوان قلب تپنده است و باید دائما بررسی شود تا اگر صدای غیر عادی داشته باشد؛ که نشان دهنده ایرادی فنی است به سرعت رفع شود. البته که ویدئو ها نشان نمی داد که این مرد از این قضیه ناراحت باشد و همین باعث شد که ویدئوی او در هفته گذشته بازدید بسیار زیادی داشته باشد که به هر حال این مرد را به هدفش رساند.

آخرین مطالب