اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

به عنوان مثال ، "برامیت" افسانه ای در نسخه "سه خط" یک استوانه با قطر 32 میلی متر و طول 140 میلی متر بود که از

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

به عنوان مثال ، "برامیت" افسانه ای در نسخه "سه خط" یک استوانه با قطر 32 میلی متر و طول 140 میلی متر بود که از نظر داخلی به دو اتاق تقسیم شده بود ، که هر یک با یک محرک - استوانه ای به پایان می رسید.

در تئوری ساده بنظر میرسه و ممکنه به همین سادگی کاربراتور رو تنظیمش کنید و ممکنه با یه میکرون جابه جایی بازم کاربراتور بخوبی عمل نکنه و شما در گردش به سمت چپ یا راست سرگردون بمونید… این می تواند به دلیل صدا خفه کن زنگ زده ، ترک خوردگی لوله یا نشتی واشر منیفولد باشد.

ساده ترین صدا خفه کن خانگی یک بطری پلاستیکی معمولی است که با نوار چسب روی بشکه چسبانده شده است. با افزایش دور موتور کنترل روغن بوسیله ی رینگ ها به سختی انجام می گیرد . هنگام شلیک ، گلوله به نوبه خود هر دو خفه کننده را سوراخ می کند و دستگاه را ترک می کند.

یک نمونه نسبتاً معمولی از صدا خفه کن مدرن PBS داخلی است ، یعنی "دستگاه تیراندازی بی صدا" ، که بر روی لوله لوله تفنگ های تهاجمی AKM یا AK-47 پیچ خورده است. اما با گذر پی در پی از چندین محفظه انبساط ، این گازها به اتمسفر فرار می کنند و بخش قابل توجهی از انرژی را از دست می دهند.

شاید بهترین علت برای فروش بالای سری پنج ب ام و ؛این جمله ی کوتاه و دلیل اثبات شده است:”مرسدس بنز کلاس Eبه اندازه ی کافی برای جوانان هیجان انگیز و جذاب نیست”.به شخصه؛ اغلب مرسدس را به ب ام و بیشتر ترجیح میدهم اما این بار با داستانی متفاوت روبرو شدم.مطمئنا نگارش این مطلب در مورد مرسدس بنز E کلاس نیست.درباره ب ام و می نویسم؛نسل ششم سری 5 ب ام و که با طراحی بسیار زیبا ؛لوکس و اسپرت را به بهتری شکل ادغام کرده است.مخصوصا وقتی که با لباس M در داخل شهر خودنمایی می کند.

گازهای اصلی توسط آن حفظ می شوند و از طریق مجاری مخصوص به داخل محفظه انبساط هدایت می شوند ، از آنجا به آرامی به هوا جریان می یابند.

وقتی گلوله ماشین لباسشویی را سوراخ می کند ، بیشتر گازها به دنبال آن می آیند. دلمان به حال C5 می سوزد که به دلیل پارهای مشکلات نتوانست به جایگاه واقعی خود در بازار ایران دست یابد و به سرنوشتی مشابه پسرعمویش یعنی پژو ۴۰۷ دچار شد.

گازهای پیشران که در محفظه اول منبسط می شوند ، فشار خود را از دست می دهند و به آرامی از طریق دهانه های جانبی خارج می شوند.

دو سوراخ با قطر حدود 1 میلی متر هر کدام در دیواره های محفظه ها برای خون ریزی گازهای پودری حفر می شود. در لحظه شلیک ، تمام گازهای پودری در بطری قرار دارند و گلوله ، از زیرین عبور می کند ، به بیرون پرواز می کند.

قسمت تصفیه کننده این فیلتر ها از یک نوع کاغذ مخصوص ساخته شده است و برای افزایش سطح موثر فیلتر اسیون، آن را به صورت چین دار ساخته و در داخل محفظه فلزی قرار داده اند. واشر منیفولد دود جک J5 نیز همانند منیفولد هوا غالبا از جنس چدن ریختگی است مگر در آن دسته از خودروهای اسپرت که از گونههای کرومی یا سرامیکی استفاده میکنند.

آخرین مطالب