اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

البته این نوع ضریب دنده که به اصطلاح Close Ratio نام دارد به دلیل این در موتورسیکلت های کراس استفاده می شود ک

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

البته این نوع ضریب دنده که به اصطلاح Close Ratio نام دارد به دلیل این در موتورسیکلت های کراس استفاده می شود که در مسیرهای خارج از جاده یا آفرود کشش مناسب را داشته باشند.

زونتس در کشورمان از سوی متین خودرو و کویر موتور عرضه می شود که البته تعداد محصولی که کویر موتور عرضه می کند، بیشتر و متنوع تر است.

لذا سرعت موتور وانكل بيشتر مي باشد در نتيجه راندمان حرارتي موتور بالا مي رود. دوست دارم اضافي ها رو اين اطراف نگه دارم فقط در صورتي که این میلواکی 8 واشر اگزوز خوب به اطراف و کار بزرگ است.

3) کار می کرد بزرگ برای من 2016 خیابان سر خوردن ویژه. کنترل عملکرد مایعات مختلف به عهده واشر سر سیلندر است. جهت خرید اگزوز برنجی شاکو در سایز ها و مدل های مختلف می توانید از جداول فنی این محصولات در پایین صفحه محصول موردنظر استفاده نموده و در صورت تمایل برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قطعا دوباره خواهد خرید. 3)ق: آیا متناسب با یک سوار کار کم در سال ۲۰۱۹ با ۱۰۷ است؟ یک قطعه درجه یک باید حداقل 3 الی 5 سال روی ماشین دوام داشته باشد.

اين صنعت از سال 1336 با مونتاژ خودرو شروع كرد و در حال حاضر با فعاليت 11 شركت خودرو ساز و صدها شركت قطعه ساز كه در سراسر ايران پراكنده هستند فعاليت مي كند. با لولههای مناسب امکان داشتن هارلی دیویدسون بسیار آرام (یا هر دوقلوی v- برای آن موضوع) وجود دارد.

لوله های اگزوز اتومبیل از گازهای خروجی تخلیه شده از طریق سیستم و لوله های خروجی بسیار داغ می شوند. برخلاف تولیدات کارخانهای، سیستمهای لوله صاف مستقیما به گلویی متصل شده و گازهای احتراق را خارج میکنند.

شیلنگ اگزوز یک قسمت لوله فلزی انعطاف پذیر است ، که در مناطقی که به یک لوله اگزوز انعطاف پذیر نیاز است ، یا برای تعمیر سیستم اگزوز آسیب دیده استفاده می شود.

2) مواد:خطوط مش فلزی با گرافیت با کیفیت. اگرچه همه آنها فلزی هستند ، اما معمولاً خرابی یکی از آنها ضروری است و باید جایگزین شوند. و آنها با جفت (2 قطعه) می فروشند. 3) هزینه:مقایسه با کارخانه هارلی یک، این مقرون به صرفه تر است.

پس می توان گفت این خودرو از نظر قدرت موتور حرفی برای گفتن باقی نگذاشته است. عالي به نظر مياد، مهر و موم عاليه. مناسب و مهر و موم شده به خوبی. در نمایشگاه اتومبیل ژنو 1991 آنها حتی نسخه پیشرفته تری از 190E "Electro" را آوردند و تعهد خود را به این پروژه نشان دادند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن