اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

در سال 1970 ، دولت آمریکا پس از آنکه گزارش آژانس کنترل آلودگی هوای کالیفرنیا را بررسی کرد ، اصلاحیههوای تمیز

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در سال 1970 ، دولت آمریکا پس از آنکه گزارش آژانس کنترل آلودگی هوای کالیفرنیا را بررسی کرد ، اصلاحیههوای تمیز را از تصویب گذراند و بدین ترتیب تولید کننده های آمریکایی به شدت دست به کار شده و مطابققوانین ضدآلودگی وضع شده ، کمبودهای خود را برطرف کردند .

درموتور های مجهز به سیستمهای الکترونیکی، سنسورهايي از قبيل فشار هواي ورودي، جرم هواي ورودي، اكسيژن و دما آب از عوامل تعيين كننده مقدار سوختي هستند كه قرار است توسط انژكتورها در محفظه احتراق تزریق شوند، البته خود انژكتورها هم از دور اورینگهای آب بندی پس از کارکرد بالا دچار نشتي شده و ترکیب سوخت و هوا را دچار اختلال کرده و باعث تولید کربنهای نسوخته و دود سیاه میشوند.

به احتمال زیاد سوختگی واشر سرسیلندر یا سرسیلندر و محفظه آسیب دیده موتور میتواند باعث نشتی آب به محفظه مخلوط شدن هوا و سوخت شود که این امر موجب خروج دود سفید و قطرات آب از لوله اگزوز خواهد شد.

با ورود بخشی از گازهای اگزوز به ورودی هوای موتور و در نتیجه محفظه احتراق، میزان اکسیژن موجود در محفظه احتراق محدودتر میشود و با این کار دمای احتراق مخلوط سوخت و هوا کاهش پیدا میکند بدون آنکه از توان موتور خودرو کم شود چرا که اکسیژنی که در اینجا از محفظه کم میشود اکسیژنی است که در یک پروسه عادی با سوخت ترکیب نمیشده تا منجر به تولید نیرو شود بلکه قرار بوده با نیتروژن ترکیب شود و به همین دلیل موتور میتواند همچنان میزان مناسبی از اکسیژن را که برای ادامه کار خود نیاز دارد دریافت کند.

اما دلیل این اتفاق می تواند به خاطر کثیف بودن بیش از حد فیلتر هوا و غنی بودن مخلوط سوخت و هوا اتفاق بیفتد و یا این که زمان سیستم ساسات طولانی باشد.

توان واقعی در این فنها به علت ساختار پروانه آن، از توان محاسبه شده برای فن بیشتر است. این کشیده شدن فقط در هنگام ترمز گرفتن است.

توضیح مشکل: متوجه ارتعاش عرضی در فرمان می شوید، این ارتعاشات هنگامیکه روی سطح ناهموار هستید بدتر است. یک قسمت از اتصالات فرمان شل و یا خراب شده است و باید تعویض شود.

27 - پخش صدا از بلند گوی منصوب به وسایل نقلیه بدون اجازه اداره راهنمایی و رانندگی . و به طوری که فلوت در داخل شیشه ای از صدا خفه کن آویزان نیست، لوله های شدید فلوت باید به سرعت در داخل آداپتور، که در آن فاصله B در تصویر سمت چپ نشان داده شده است، به شدت به آن اشاره کرد.

معرفی موتورهای دیزلی، از جمله "تمیز" موتورهای، ايجاد كردن جرقه به دلیل محتوای ذرات زیاد گازهای خروجی در نتیجه فرآیند احتراق. ②س: آیا شما ساخت سر خوردن خیابان 2 به 1 اگزوزtاز فولاد ضد زنگ یاتیتانیومفولاد? گاهی بوی سوختگی نیز به مشام می رسد.

ترمز دستی رها نمی کند. سیلندر اصلی ترمز خراب شده است. روغن ترمز خیلی کم است و یا وجود ندارد. پیچهای چرخها شل شده اند. فشار چرخها درست نیست. لنت ها شل شده اند و باید تنظیم شوند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن