اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

در این زمان تشدیدکننده یاد شده از هوا پر شده و جریان هوا متوقف میشود و نتیجه آن نیز مجبور شدن جریان هوا برای

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در این زمان تشدیدکننده یاد شده از هوا پر شده و جریان هوا متوقف میشود و نتیجه آن نیز مجبور شدن جریان هوا برای عبور انحصاری از خفه کنهای بزرگتر بوده و همین امر باعث کاهش سروصدای کابین در سرعتهای بالا میشود.

مجموعه کنیستر برای کاهش آلودگی هوا می باشد و بخارات بنزین را در مخزنی جمع می کند و در موارد مورد نیاز در موتور می سوزاند. یکی دیگر از تغیرات مهم و کاربردی در تغیر چهره خودرو، تعویض سپرها می باشد.

این پیشرانه به فناوری روغنکاری کارتل خشک مجهز است که در آن دیگر نیاز نیست اجزا درون قطعات روغن غوطهور باشند، بلکه روغن پس از استارت انجین وارد لولههای بدنه شده تا دمای آن حین کار خیلی بالا نرود و سپس به محلهای موردنیاز ارسال میشود.

پس از مدرن سازی سیستم اگزوز ، لازم است عملکرد موتور را در حالت های مختلف آزمایش کرده و تنظیمات اضافی را در سیستم های تصفیه هوا و تامین سوخت انجام دهید.

حالا معلوم نیست که آیا حجم موتور محصول کویر موتور نیز در اصل ۳۱۲ سیسی است و صرفا به خاطر قوانین داخل کشور برابر با ۲۴۹ سی سی اعلام شده و یا واقعا این شرکت از پیشرانه کمحجمتر برای محصول خود استفاده کرده است.

چرا که با حذف این کاتالیزور ممکن است برای زمان بسیار محدودی با سرعت و شتاب بهتری از خودروی خود روبرو شوید اما بعد از مدتی متوجه می شوید که دوباره موتور افت پیدا کرده است که این افت بسیار بیشتر از حالت نرمال اولیه خودرو بوده است.

از لحاظ شتاب و چالاکی نیز باید گفت که نباید خیلی توقع بالایی از این موتورسیکلت داشته باشید و به نظر میرسد با توجه به وزن نسبتا بالا و همچنین توان نهچندان زیاد پیشرانه، صرفا در حد رانندگیهای معقول میتوان از این موتورسیکلت کار کشید و نباید انتظار چابکی و شتاب بسیار بالا را از آن داشت.

صدای آن بلند، خام و نارس و تحریککننده است. واقعا جای تاسف است که از فرهنگ ترافیکی و شهر نشینی فاصله داشته باشیم اما در کلان شهری چون تهران زندگی کنیم.

تصاویر مرگ ترکنشین موتورسیکلت به دلیل رعایت نکردن فاصله عرضی شایعه بازار سیاه قیمت موتورسیکلت صحت ندارد چه تعداد موتور در ایران دور میزنند؟ بیشینه توان تولیدی این پیشرانه معادل ۲۱.۶ اسب بخار اعلام شده است که در دور موتور ۷۵۰۰rpm به دست خواهد آمد.

دور زدن راحت و چسبندگی مناسب سر پیچ هم جزو ویژگیهای رضایتبخش زونتس وی۲۴۹ است که باید به آن اشاره کنیم. این محصول چینی که به گفته شرکت وارد کننده ایرانی از اواخر پاییز سال جاری به جادههای کشور راه خواهد یافت، رقبای هم کلاس بسیاری را مقابل خود دارد؛ به بیانی دیگر، زونتس Z4 250 R در کلاس بسیار شلوغ و رقابتی بازار موتورسیکلتهای ایران قرار گرفته، اما با ویژگیهای برجستهای که دارد، میتواند سهم خود از بازار را به دست آورد.