اگزوز ماشین، انواع مختلف با صداهای مختلف دارد

این شرکت معمولاً از نظر بصری دوچرخههای جذاب ایتالیایی را ارتقا میدهد؛ اما این موتورسیکلت عجیب دارای نمای جلو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این شرکت معمولاً از نظر بصری دوچرخههای جذاب ایتالیایی را ارتقا میدهد؛ اما این موتورسیکلت عجیب دارای نمای جلو و عقب نه چندان جالبی است که در کل آن را به یکی از زشتترین موتورسیکلتهای تاریخ معاصر تبدیل میکند.

«براکت» اتصال به بدنه نیز از ورق اس تی ۳۷ اندازه ۱/۴ تهیه میشود که پس از برش بهوسیله قیچی توسط پرس ضربهای سوراخکاری و فرم داده شده و پس از نصب ۲ پیچ جوشکاری پیچها بهوسیله فیکسچر تنظیم شده و به بدنه توسط جوش co۲ متصل میشود.

توضیحات نصب:۱-برای نصب اگزوز شما به گیره،اگزوز،رفلکتور،قطعه پلاستیکی جهت تنظیم فاصله بدنه(در صورت نیاز)، ۲ عدد مهره، ۲ عدد پیچ، ۱ عدد پین بازدارنده، ۳ عدد کارت جهت ایجاد صداهای مختلف احتیاج دارید. ماده 93 ـ نصب آگهي يا علامت يا تابلويا وسائلي كه داراي شباهت باعلائم ويا تابلوهاي راهنمائي ورانندگي باشد ياازآنها تقليد شودويامنظور ازآن هدايت و كنترل وسائل نقليه باشدويا بطريقي باعث جلوگيري ازرؤيت علائم وتابلو ووسائل راهنمائي و رانندگي گردد و همچنين نصب چراغهاي رنگي تبليغاتي درمجاورت چراغهاي راهنمائي بطوريكه موجب اشتباه رانندگان گردد ممنوع است مقامات انتظامي ميتواننددرصورت مشاهده چنين اشيائي جهت برداشتن آنها اقدام كنند.

شهرباني در قبال اخذ گواهي نامه بصاحب آن داده ميشود بجاي گواهينامه مأخوذ معتبر محسوب است. وقتی گازهای آلاینده ناشی از سوختن بنزین از کاتالیزور عبور می کنند، واکنش های شیمیایی که در سطح آن رخ می دهند باعث تجزیه گازهای آلاینده می شوند و آنها را به گازهای غیرسمی و ایمن تبدیل می کنند.

ترمز های zontes نسبت تمام رقبای خود از نظر کیفی ارتقا یافته اند ترمز های این موتور هم در جلو و هم در عقب از نوع دیسکی بوده اما متاسفانه فاقد سیستم ABS می باشد که برای همچین موتورسیکلت مدرنی جای تعجب دارد.

93 ـ موتورسيكلت گازي (موتور گازي): موتورسيكلتي است كه هم داراي موتور و هم داراي ادوات پايي براي راندن باشد.

کمپانی برابوس که در حال حاضر بزرگترین شرکت تیونر مرسدس بنز است با ارتقاء این شاسی بلند توانست توان آن را به ۹۰۰ اسب بخار افزایش دهد و نام آن را برابوس ۹۰۰ گذاشت. براي رانندگي با وسائل نقليه ويژه اي كه سرعت آنها از 30 كيلومتر در ساعت تجاوز ميكند در شهرها و راههاي عمومي علاوه بر داشتن گواهينامه ويژه داشتن گواهينامه پايه 1 نيز ضروري است.

دـ گواهينامه رانندگي ويژه براي رانندگي با وسائل نقليه سنگين - جاده سازي و ساختماني و مخصوص حمل اشياء سنگين و جراثقال اسكلهها. در گواهينامه رانندگي ويژه نوع وسيله نقليه اي كه راننده ميتواند با آن رانندگي كند قيد ميشود.

الف ـ گواهينامه رانندگي موتورسيكلت. 2 ـ قبول شدن در آزمايشهاي آئين نامه راهنمائي و رانندگي با موتورسيكلت. 2 ـ قبول شدن در آزمايشهاي آئين نامه راهنمائي و رانندگي و روشن كردن موتور و راندن وسائل نقليه مورد نظر در جهات مختلف - ترمز كردن و دور زدن با آنها.

2 ـ قبول شدن در آزمايشهاي آئين نامه راهنمائي و رانندگي و رانندگي با اتومبيلهاي بزرگ اعم از كاميون بظرفيت بيش از 3500 كيلو گرم و اتوبوس.

آخرین مطالب