اگزوز - لوازم یدکی ماشین سنگین

در مورد خودروی شما هم باید با دیاگ مشکل برقی رو حل کرد. در اکثر موارد برای بازگشت به صدای قبلی باید منبع رو ع

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در مورد خودروی شما هم باید با دیاگ مشکل برقی رو حل کرد. در اکثر موارد برای بازگشت به صدای قبلی باید منبع رو عوض کنی.

اگر هاچ بک میخواهید، سراغ کرولا بروید و اگر سدان را ترجیح میدهید، کمری بزرگتر ممکن است برای شما مناسبتر باشد، اگرچه سدان کرولا نیز انتخاب فوق العادهای است. برخی نیز می توانند جوشکاری TIG را انجام دهند.اگر بنزینتان تمام شد و نمی توانید از MIG استفاده کنید ، فقط پیش بروید و جوشکاری با جریان شار انجام دهید.

این موتور را میتوان با گیربکس اتوماتیک CVT یا دستی شش سرعته جدید جفت کرد. هشت سرعته اتوماتیک تنها گزینه انتقال قدرت است و نیرو را به چرخهای جلو میفرستد.

وظیفه این قطعه انتقال دود از سیلندر ها به خارج از سیستم پیشرانه خودرو می باشد. افرادی که به جزییات توجه زیادی دارند و به دنبال زیبایی خودرو خود و همچنین عملکرد بهتر آن هستند اکسسوری لوکس را انتخاب می کنند.

کرولا: هاچ بک کرولا همچنین دارای صندلی های راحتی است که پنج سرنشین به راحتی می توانند در آن بنشینند. در یک جهت می چرخند, نسبت به تغییرات شدید جهت مثلا یک پیستون که در موتورهای پيستوني مرسوم انجام می دهد.موتورهای وانکل از درون با وزنه های تعادل بالانس می شود بطوری که همه ی لرزه های موتور را خنثی می کند.

با توجه به اينكه اين كالا تا به حال در مقياس صنعتي در داخل كشور توليد انبوه نشده است، شرايط صادراتي نيز براي آن تا به حال تعريف نگرديده است.

سازمان موارد ثبت شده در سامانه را بررسی و تا نتیجه نهایی دنبال می کند، سامانه ۱۵۴۰ به مردم این اطمینان را می دهد که درصورت ثبت پیام شان قطعا سازمان پاسخگو خواهد بود.

بسیاری از مواد شیمیایی به گازهایی تبدیل میشوند که هوای سرد آنها را در نزدیکی کف اتاق به دام میاندازد. دود آبی: اگر از اگزوز خودرو دود آبی خارج میشود نشانه روشن و بسیار قطعی این است که موتور در حال سوزاندن روغن بوده و این اتفاق زمانی روی میدهد که سوپاپهای دود و هوا، رینگهای پیستون و یا توربو شارژر، فرسوده شده و روغن از طریق آنها به درون محفظه احتراق نشت میکند.

این اتفاق که در بیرون از محفظه احتراق رخ میدهد، به خاطر برهم خوردن نسبت هوا و سوخت بوده که معمولا در اثر برهمخوردن این نسبت، انفجار درون سیلندر رخ نمیدهد و اصطلاحا misfire روی داده و این حجم نسوخته از هوا و سوخت وارد مسیر اگزوز میشود و در نهایت داغ بودن مسیر خروج دود باعث ایجاد انفجار شده و بکفایر رخ میدهد.

بوجود آمدن فشار منفی میتواند به دلیل وجود لوله اگزوز بسیار کوچک یا مقدار زیاد مقاومت هوا در صدا خفه کن باشد. اما اگر میخواهید چیزی کمی سبکتر باشد، کرولا در بخش طراحی کمی محدودتر به نظر میرسد. کرولا: کرولا برخلاف کمری، در دو نوع سدان و هاچ بک عرضه میشود؛ سدان و هاچ بک از طراحی مشابهی با کمری برخوردارند که دارای جلوپنجرههای ورودی بزرگ و چراغهای جلوی باریک است.

آخرین مطالب