اگزوز - لوازم یدکی ماشین سنگین

در آن کمتر از ثانیهای که برق فلاشرهای روشن را میبینیم، همزمان امواج هوا با رد شدن هر ماشین میشکند و سوت میکشد

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در آن کمتر از ثانیهای که برق فلاشرهای روشن را میبینیم، همزمان امواج هوا با رد شدن هر ماشین میشکند و سوت میکشد.

جدا از آن، ویژگی عایق صوتی سایبان باعث محبوبیت بیشتر آن ها در هر مکان کاری می شود. بارش باران که سال گذشته کمتر از ۲۰۰ میلی متر بود، امسال رسید به کمتر از ۱۰۰ میلی متر در مناطق بندری استان.

در استان نفت و گازخیزی که احدی از بومیها به بخش غولپیکر پالایشگاهی راه ندارند و رُس چند کارگاه کشتیسازی و لنجسازی و خرما چینی و پرورش ماهی و میگو باید معاش کل جمعیت استان را تامین کند و نرخ بیکاری استان بالای ۱۱ درصد است در جمعیت ۸۸۶ هزار نفری و تحصیلکردههایش هم سراغ کارگری میروند و بیش از ۳۰ درصد اهالی استان، باید نانشان را در جذر و مد خلیجی بجورند که طعم و رنگ و بوی فاضلاب استخراج و پالایش نفت و گاز گرفته و بذل و بخشش امواجش غیر قابل پیشبینی است و ماههاست که فقط «گُواف» (ماهی پست خارداری که ارزش خوراکی ندارد و فقط به عنوان طعمه صید ماهی استفاده میشود) پس میدهد که حتی به درد قلیه هم نمیخورد و مزه دهان میگوهای پرورشی است و طعمه گولزَنَک گَرگورها (قفسهای ماهیگیری ساخته شده از توری) و اسکلههایش هم با مصوبههای رنگ به رنگ دولتها، ۶ ماه از سال مهر «ممنوع است» میخورد، غیر آن که «شوتی» باشی کار دیگری ازت برمیآید؟

حالا طرف یک میلیارد تومن لنج خریده، اسکله و بندر ۶ ماهه تعطیله و نمیدونه دیگه چه کار کنه. «حالا اینا ما رو نشون میکنن عامو از فردا کار میدن دستمون.

نسل چهارم کیا اسپورتیج نیز با مدل 2017 بهبازار کشور ما راه پیدا کرد. تحقیق و پرس و جو: توصیه میکنم حتما قبل از نهایی کردن خرید خود با یک فرد حرفهای در این زمینه مشورت کنید.

صنعتی هم به رونق نرسیده در این برهوت که ۷۰۵ کیلومتر مرز آبی دارد اما حتی آب شیرین برای خوردن ندارد و آب چاهش مزه گچ میدهد و مثل گچ هم در کلیه بوشهریها میماسد. منهارت برای دیزاین کابین در تیونینگ ب ام و X6 M Competition هم از فیبرکربن مصنوعی استفاده کرده است.

واشرهای سوپاپ موتور ممکن است فرسوده شده باشند. اما بیشتر از همه آن ارائه می دهد موتور سیکلت motocross را، که قیمت ها بسته به شرایط فنی ماشین تشکیل شده است.

یکی از سریع ترین روش ها که بدون نیاز به تعمیرگاه و دانش فنی خاصی می توانید انجام دهید ،خرید و استفاده از محلول شستشوی کاتالیست و سنسور اکسیژن است که به راحتی آن را به یک باک(مخزن)سوخت پر اضافه کنید و پس از آن شروع به حرکت کنید.این نوع محلول ها به مرور زمان کاتالیست و سنسور اکسیژن را از آلودگی پاک و احیا(نوسازی) می کنند .

145. WR200 چه روغنی باید در باک بریزم؟ در سیستم های اگزوز امروزی فلنچ ها را به صورت کونیک (کله قندی) طراحی می کنند تا ضمن عدم نیاز به وجود واشر سربی، حفظ و نگهداری آن نیز ساده تر باشد.

علت صدای عجیب اگزوز چیست. ۲ میلیون تومان میگیرد موتور فرانسوی روی پژو بیندازد و کاتالیزور اگزوز را در بیاورد که نفس ماشین باز شود و ۳۰ هزار تومان میگیرد که اِکسِل ماشین را بالا ببرد تا موقع بار زدن یک تُن و دو تن کفش و گردو و برنج و عروسک و لباس و پارچه پردهای و آبنبات چوبی، صندوق عقب ماشینی که قرار است ۳۰۰ کیلومتر و ۷۰۰ کیلومتر و هزار و ۲۰۰ کیلومتر تا کازرون و اصفهان و تهران بدود، زمین نخورد.

آخرین مطالب