اگزوز - لوازم یدکی ماشین سنگین

اندازه قدرت موتور دیزلی به طور مستقیم متناسب با حداکثر توان خروجی ژنراتور ( دیزل ژنراتور ) می تواند کوپله شود

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اندازه قدرت موتور دیزلی به طور مستقیم متناسب با حداکثر توان خروجی ژنراتور ( دیزل ژنراتور ) می تواند کوپله شود. از طرف دیگر در صورت بروز احتراق ناقص در موتور، گازهای خروجی از اگزوز به رنگ های مختلفی در می آیند که هر کدام از این رنگ ها نشانگر وجود نوعی ایراد در عملکرد موتور است.

اگزوز و قطعات ماشینهای راهسازی موجود می باشد. گشت و گذار تصویری در اولین روز از ایران رایدکس چهارم گزارش تصویری از آغاز به کار چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس گشایش یافت استاندارد موتورسیکلتها ٢٥ گانه شد چهارمین نمایشگاه ایران رایدکس فردا افتتاح می شود آزمایش رانندگی دوکاتی مانستر ۱۲۰۰R در استانبول؛ هیولای ایتالیایی برخورد مرگبار دو موتورسیکلت در ساوه سهم انواع خودرو در آلودگی هوا کاهش تلفات جانی موتورسواران نیازمند قوانین سخت گیرانه است موتورسیکلتهای کاربراتوری بلایجان پایتخت مراجعه کمتر از یک سوم خودروهای پلاک تهران به مراکز معاینه فنی تصادفات جرحی در گناوه ۱۶ درصد کاهش یافت مقایسه موتورسیکلتهای ۱۸۰ DTSi Pulse و RTR ۱۸۰ ABS Apache در بازار دستدوم؛ جدال برادران هندی با حجم ۱۸۰ آشنایی با کلوپ کافهریسر ایران و مجموعه آرتوسگاراژ؛ شخصیسـازی از ایده تا عمل!

فلزات بکار رفته در کاتالیست ها بایستی پس از پایان عمر مفیدشان که معمولا 40 تا 100 هزار کیلومتر کارکرد خودرو است تعویض گردند و فلزات بکار رفته در آنها برای ساخت کاتالیست های نو بازیابی گردد.

نسبت اصلی ترکیب هوا و سوخت برای یک موتور درونسوز در حدود 14 تا 15 واحد هوا و یک واحد سوخت است که بالارفتن این نسبت به معنی فقیرشدن سوخت و پایینرفتن این نسبت نیز به مفهوم غنیشدن سوخت خواهد بود.

سمند موتور … کیـا سیترون نیسان هیوندای ایران خودروسرپلوس- سه شاخه پلوس- مشعلی - پلوس کامل به منظور خودروهای. واشر گلویی میان منیفولد دود و ورودی اگزوز قرار دارد واشر گلویی اگزوز پژو 206 تیپ 2 اف گروپ یکی از بهترین و مرغوبترین انواع این محصولات میباشد که مطابق آخرین استانداردهای روز دنیا تولید شده و با قیمتهای بسیار مناسب نسبت به سایر نمونههای مشابه خود عرضه میشود.

بنابراین با انتخاب قطعه باکیفیت و دارای گارانتی رهیاب مانع آسیب های جدی به سیستم اگزوز خودروی خود شوید. نگاهی به مچ دستم انداخت و گفت: زخمی شدی.

با دیدن کدی که روی دستم خالکوبی شده بود، سریع آستین هودی کثیفم رو پایین کشیدم و گفتم: مهم نیست! نترس دختر، نخوردمت که! اگه میفهمید که من جزو چه باندیم بیچاره میشم. من زخمی خدایی هستم این که چیزی نیست!

عليرضا کيهاني افزود: با توجه به پايان پذيري سوخت هاي فسيلي و وابستگي شديد توليد و توزيع غذا در جهان صنعتي کنوني به سوخت هاي فسيلي، طراحي و ساخت ادوات کشاورزي که بتوانند از منابع ديگر انرژي استفاده کنند، ضروري است.

نظافت، تامین سوخت و تعمیرات غالبا بر عهده شرکت است. خب این واقعا زمان کمی است. یک چیزای گنگ و مبهم زمزمه کرد و از آخرم عصبی گوشیش رو پرت کرد و به طرفم برگشت و لب شکافت! صدای زنگ گوشیش فضای ساکت و متروکه ماشین رو دربرگرفت.

هم تو هم هایلی که با بی رحمی و حسادت بچهگانه زندگیم رو غارت کرد و فروخت به نهنگ آبی! با شنیدن کلمه ی هک تمام استخون های بدنم شروع به لرزش کرد، جوری میلرزید که انگار زلزله ی هشت ریشتری اومده و وجودم رو به لرزه در میاره.

آخرین مطالب