اگزوز تیبا - یدک ماشین اراک

یکی از آن ها با استفاده از یک فرآیند شیمیایی به نام کاهش (حذف اکسیژن) با آلودگی اکسید نیتروژن مقابله می کند.

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

یکی از آن ها با استفاده از یک فرآیند شیمیایی به نام کاهش (حذف اکسیژن) با آلودگی اکسید نیتروژن مقابله می کند.

مبدل کاتالیزوری یک جعبه فلزی بزرگ است که به زیر اتوموبیل پیچ شده است و دو لوله از آن خارج میشود.

بنابر قانون جمهوری اسلامی ایران، همه شرکتهای بورسی موظف به انتشار صورتهای مالی و قراردادهای خود در سامانه کدال هستند اما در سامانه کدال همواره تنها کلیات درج میشود؛ به مفهوم اینکه در صورتهای مالی خودروسازان تنها قیمت تمامشده خودروی مربوطه و قیمت فروش آن درج میشود؛ بنابراین فهرستی از قطعات خریداریشده توسط خودروساز، مشخصات و قیمت هر قطعه و نام اشخاص یا شرکتهای فروشنده قطعات تولیدی یا وارداتی موردنظر به خودروساز در سامانه درج نمیگردد.

دارای ضمانت قیمت میباشند. در داخل مبدل کاتالیست چه اتفاقی می افتد؟ ماده 48 ـ در شهرهايي كه امكانات معاينه و آزمايش فني وجود ندارد رانندگان وسايل نقليه عمومي بايد بر اساس مفاد ماده (47) اين آييننامه براي معاينه فني وسيله نقليه خود و دريافت گواهي معاينه به نزديكترين محلي كه امكانات لازم براي معاينه وجود دارد و يا محلي كه از طرف مراجع صلاحيت دار تعيين و اعلام شده است مراجعه نمايند.

این همان کاری است که مبدل کاتالیزوری انجام می دهد. البته تمام این کارها باید توسط افراد متخصص و باتجربه انجام شود تا تأثیر معکوس نداشته باشد. اگزاست فن ها تهویه معمولا به نحوی تعبیه می شوند تا بتوانند هوای بسیار آلوده که از طریق پخت پز یا هوای آلوده ای که گاها از برخی از ماشین های صنعتی تولید می شوند را از محیط مورد نظر تخلیه کنند .

دختر مایکل ( ترسی ) فقط به دنبال خوشگذرانی و مشهور شدن است و پسر او ( جیمی ) سعی میکند تمام وقت خود را صرف بازی های ویدیویی کند و از اتاق خود به ندرت بیرون میآید.

نقش کاتالیزور کمی شبیه به مربی است که کنار زمین می ایستد و و دوندگان را تشوق میکند تا سریع تر بدوند. اگر سیستم رایانه اتومبیل هر گونه خطایی را در موتور تشخیص دهد، چراغ چک موتور را روشن میکند و مشکل را به شما اطلاع میدهد.

زیرا یکی از دلایلی که بعدها باعث خراب شدن اگزوز شما می شود. استیل ضدزنگ کمی سبکتر از فولاد است و بهطورمعمول از استنلس استیل 409 برای ساخت اگزوز استفاده میشود. باید توجه داشت که برای استفاده از مبدل های کاتالیزوری، سوخت مصرفی خودرو لزوماً باید بدون سرب باشد.

گازهای آلاینده از ترکیبات مولکولی مضری تشکیل شده اند، در حالی که اتم های سازنده این مولکول ها نسبتا بی ضرر هستند.

علل: زیاد بودن نقوض روغن در محفظه احتراق و یا بالا بودن سطح. معمولا از ترکیبات پلاتین یا فلزات شبه پلاتین مثل پالادیوم و رادیوم به عنوان کاتالیزور استفاده میشود. داخل مبدل، گازها از درون ساختار کندویی متراکم از جنس سرامیک با روکش کاتالیزور عبور می کنند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن