اگزوز تیبا - یدک ماشین اراک

از آن جاکه جهت تعویض هوا ی محیط، اگزوز فن تهویه بیشترین استفاده و کاربرد را در زندگی روزمره دارند،در این بخش

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

از آن جاکه جهت تعویض هوا ی محیط، اگزوز فن تهویه بیشترین استفاده و کاربرد را در زندگی روزمره دارند،در این بخش به توضیح مختصری درباره این نوع فن می پردازیم.اگزوز فن یا همان فن مکنده عمدتا برای خنک کاری اتاق یا محل کار استفاده نمی شود ، درواقع هدف اصلی از بکارگیری اگزوز فن مکنده تخلیه هوای نامطبوع ،رطوبت ، گردو وغبار ودیگر آلاینده ها می باشد واین کار فضای مورد نظر را جهت جایگزینی هوای تازه (گرم یاسرد) محیا مینماید.البته همین تعویض هوا که توسط اگزوز فن انجام میشود نیز تاحد زیادی بابت بهبود هوای محیط میگردد و باعث گردش هوا و ورود هوای تازه میشود.

در نتیجه وجود چالش­های فراوان جهت استفاده از فلزات گرانبها سبب شده است که این فلزات از سال 2017 به عنوان مواد وارداتی با ریسک و اهمیت اقتصادی بالا به شمار آید و با توجه به محدود بودن منابع، نگرانی در مورد آینده آن نیز بیشتر باشد.

با این تفاوت که خودروهایی که در نواحی با آب و هوای شرجی و مربوط استفاده میشوند، اگزوز و منبع آنها زودتر پوسیده میشود. اگزاست فن سقفی یا فن تهویه خود را در مکان مناسب و مطمئنی نصب کنید که بتواند وزن دستگاه را تحمل کند و در حد امکان سطحی که دستگاه اگزاست فن نصب میشود بصورت کامل مسطح و تراز باشد.

پس مجبور خواهید بود از یک آچار متناسب با سایز مهره ها، کمک بگیرید و مهره ها را به آرامی باز کنید. علل: لعاب ها از تحت باز بودن زیاد موتور پس از کارکرد طولانی و تحت بار بودن ناشی می شود.

بعد از آن که سوخت اضافی را خارج کردید هندل را ۱۰ تا ۲۰ بار بکشید. چرا که به محض خفگی میتوانید مشکل را حل کرده و موتور را روشن کنید. اگر واشر سرسیلندر مشکل پیدا کند، که معمولاً از آن با عنوان سوختن واشر سرسیلندر یاد میشود، نتیجه آن میتواند نشت مایع خنک کننده موتور، روغن یا نشت سیلندر باشد.

اسکوتر، همانطور که می دانید، می تواند با موتور دو سکته یا چهار سکته مغزی باشد. پیدا کردن راهی برای کاهش صدای اگزوز و بدست آوردن بهترین راندمان موتور صورت … یکی از اختراعات وی مخزن پرفشار آتش خاموش کن می باشد که از دود اگزوز وسایل نقلیه استفاده شده است و برای کاهش الودگی و حفظ محیط زیست بسیار مهم می باشد.

استفاده از شوینده های انژکتور موجب سلامت سیستم انژکتور و کاتالیست می گردد. با تغییر مانیفولد خروجی و استفاده از یک سیستم اگزوز خوب میتوانید حدود 7% دیگر به توان موتور اضافه کنید.

799 موتور سیکلت نو و دسته دوم به منظور خرید و فروش با قیمت های مناسب درون مازندران و حومـه شـهر.

طراحی و ساخت اگزوز کم صدا برای موتورسیکلت های CG125 با استفاده … مقاله طراحی و ساخت اگزوز کم صدا برای موتورسیکلت های CG125 با … با هدف كاهش صداي ناشي از اگزوز موتورها؛ صدا خفهكن انعكاسي در كشور طراحي …

روش حك شده سبز و 2011 وكيفيت استيل و آبكاري در اگزوز … سیم شمع را دوباره متصل کنید و فیلتر هوا و درپوش را سر جایش قرار دهید. سپس باید سیم شمع و بعد خود شمع را خارج کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن