اگزوز از ماشین سنگزنی

البته در بسیاری از موارد ممکن است ECU یکی از خطاهای مربوط به مشکلات بالا را گزارش کند که با تعمیر قطعه مشکل د

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

البته در بسیاری از موارد ممکن است ECU یکی از خطاهای مربوط به مشکلات بالا را گزارش کند که با تعمیر قطعه مشکل دار و پاک کردن خطا، این مشکل رفع خواهد شد.

رنگ آن نیز ممکن است کمی به آبی بزند.این مشکل با زمان زیاد می شود و میزان دود، وخامت اوضاع را بیان می کند. لوله سرتاسری اگزوز خودرو تیبا 2 با کد P2190 اگزوز تیبا به سه بخش تقسیم میشود؛ بخش ابتدایی که در اتصال با موتور است و محل سوار شدن کاتالیزور نیز محسوب میشود.

هر کدام از مشکلات بالا، به خودی خود می تواند باعث کاهش شتاب خودرو و در نتیجه تنبل شدن ماشین شود. همین یک کلمه شروع درگیری و نزاع است، بماند که درگیری و دهان به دهان شدن راننده خودرو با سایر رانندگان تمامی ندارد، بوق های ممتمد و آزاردهنده خودروها و موتورسیکلت ها هم که پشت چراغ سبز مانده اند، مزید بر علت می شود.

اگر مدت های مدیدی است که رینگ و پیستون خودروی خود را چک نکرده اید، پس از اطمینان از درستی تمامی عوامل بالا، اگر همچنان از مشکل کاهش شتاب خودرو رنج می برید پیشنهاد می کنیم حتما رینگ و پیستون خودرو را مورد بررسی قرار دهید.

در مورد محدوده رانندگی ، 190 E الکتریکی 110 کیلومتر (68 مایل) را با شارژ کامل ارائه می دهد. منبع اگزوز به عنوان یک وسیله برای دفع صدای بلند خروجی از موتور استفاده می شود. مزایای استفاده از فن عرضه و اگزوز محوری از نوع برگشت پذیر است.

از گذشته تا کنون اگزوزها نیز مانند مابقی قطعات اتومبیل دچار تغییرات زیادی شدهاند اما به طور کلی ۵ نوع اگزوز در صنعت وسایل نقلیه استفاده شده است. در اینجا اگزوز و منبع اگزوز وارد عمل می شوند و استفاده از قطعه مرغوب و مناسب، بسیار حائز اهمیت می باشد.

ذرات آلودهكنندهاي كه زائيده فعاليت بشر ميباشند، معمولاً به چهار طريق ايجاد و وارد هوا ميگردد. اما قبل از تمامی این عمل ها، بد نیست ابتدا سری به ECU خودرو زده و خطاهای احتمالی را بررسی کنید. اگر خودری شما پمپ بنزین فرسوده و یا خراب داشته باشد، در نتیجه در عمل سوخت رسانی به خودرو با مشکل مواجه می شود که این موضوع سبب می شود در هنگامی که سیلندر به سوخت بیشتر جهت بالا بردن شتاب خودرو نیاز دارد، نتواند به خوبی تامین شود و در نتیجه خودرو شتاب لازمه را نداشته باشد.

این موتورسیکلت با شکل و ظاهر و ترکیب رنگ بندی خود یکی از زیباترین موتورسیکلت های نیمه اسپرت موجود در بازار دنیا از جمله ایران است که بسیار چشم نواز و خیره کننده است.

سیستم اگزوز خودرو یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین قطعات در خودرو می باشد. فروشگاه اینترنتی دولوکس کار، عرضه کننده انواع قطعات از جمله منبع اگزوز تیبا با پوسته آلومینایز می باشد.

اصولا لاستیک بزرگتر و پهن تر، اصطکاک بیشتری را با زمین ایجاد می کند. در مجموع، توزیع فولاد موجود در خودرو به شرح زیر است: 34 درصد برای ساخت اتومبیل در ساختار بدنه، چارچوب و درها 23 درصد در قطار متشکل از آهن و چدن برای ساخت بلوک موتور و فولاد کربن قابل استفاده در چرخ دنده های مقاوم در برابر سایش 12 درصد در سیستم تعلیق با استفاده از تسمه فولادی با استحکام بالا سایر: برای چرخ ها، لاستیک ها، مخزن سوخت و سیستم فرمان بر اساس پیش بینی انجمن جهانی فولاد، خودرو تقریبا 12 درصد کل مصرف جهانی فولاد را تشکیل می دهد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن