اگزوز از ماشین سنگزنی

یکی از امکانات جالبی که در AMG GTS وجود دارد سیستمی به نام Airpanel است که یک سیستم کمکی آیرودینامیک بوده و م

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

یکی از امکانات جالبی که در AMG GTS وجود دارد سیستمی به نام Airpanel است که یک سیستم کمکی آیرودینامیک بوده و می تواند به صورت خودکار جلوپنجره را باز یا بسته کند. مدل کوپه نیز پس از اس کلاس کوپه بالاترین قیمت پایه را در بین محصولات کوپه ی این خودروساز دارد.

قوی ترین مدل AMG GT نیز مدل GTR است که 577 اسب بخار قدرت دارد. قدرت این موتور به صورت پایه 469 اسب بخار و گشتاور آن 669 نیوتن متر است اما در مدل GTS قدرت آن به 515 اسب بخار و گشتاور آن نیز به عدد 680 نیوتن متر ارتقا پیدا کرده است.

مدل رودستر AMG GT در بین محصولات روباز مرسدس بنز دارای بالاترین قیمت پایه است. پس موتور خودرو با فشردن کلیدی روی کنسول مرکزی روشن می شود و غرش V8 مرسدس بنز حسابی آدرنالین خونتان را بالا خواهد برد. تمامی مدل های AMG GT به صورت استاندارد به یک گیربکس دوکلاچه با 7 دنده مجهز شده اند که نیروی موتور را به چرخ های عقبی انتقال می دهد.

در دوره مکانیک درجه 2 شما می توانید تعمیر موتور انواع خودروهای داخلی از قبیل پراید، پژو، سمند، دنا، رانا، ال 90 و دیگر خودروهای داخلی را باز و بسته کنید. در تصویر زیر منبع اگزوز برش خوره را ملاحظه می کنید.

در AMG GT نیز صدای اگزوز از غرش شیر الهام گرفته شده است. این صدا به همین سادگی ها به دست نیامده است بلکه بخش ویژه ای در AMG به طور اختصاصی روی صدای اگزوز کار می کنند. در روز چهار شنبه ، ما همراه مهندس بالاور به خط تولید اگزوز خودرو پژو 206 رفتیم و ایشان از من خواست تا لی اوت این خط را آماده کنم ، که البته انجام این کار به علت وجود اختلاف نظر میان من و کارآموز دیگر ، دچار اختلاف اندازه بسیار زیادی شد .

سعید از شهروندان تهرانی در این زمینه می گوید: گاهی از فرت شنیدن بوق های بی مورد خودروها و موتورها، دچار جنون می شوم، مغزم تحمل شنیدن این همه آلودگی صوتی را ندارد، وقتی به آزاردهندگان شکایت می کنی، طلبکار هم هستند و با بد دهنی و توهین از طرف آن ها مواجه می شوید.

خب از آن جایی که این خودرو از تکنولوژی معنا می گیرد. اما اخیرا خیابان های کشورمان میزبان یک دستگاه از مدل AMG GT S بودند که به طور گذر موقت وارد کشور شده بود و در ادامه نگاهی به این خودرو و توانایی های آن خواهیم داشت.

این خودرو همچنین به صورت استاندارد به امکاناتی همچون سیستم تعلیق اسپرت AMG، سیستم انتخاب حالت های رانندگی مختلف با نام AMG Dynamic Select، دیفرانسیل لغزش محدود و صندلی های اسپرت AMG مجهز شده است.

A: بله ، ما می توانیم با نمونه های خود و یا نقشه های فنی تولید کنیم. پس با ما همراه باشید و از این لیست لذت ببرید. اگر نگارنده را جزء افرادی که مشمول گفتن ضرب المثل “مرغ همسایه غاز است” محسوب نکید،شورلت کامارو با پلاک پردردسر گذر موقت داستانی متفاوت از دو رقیب دارد.طراحی این عضلانی غربی بسیار زیباست.خطوط پرحجم طراحی.

توربوشارژها و سوپرشارژرها فشار هوای ورودی را تنظیم می کنند و سیلندر با هوای بیشتری پُر می شود. سیستم لانچ کنترل را فعال کرده و تست شتاب را آغاز می کنیم.

آخرین مطالب