انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

توضيح مشکل: فشردن پدال ترمز باعث توقف خودرو نمی شود . توضيح مشکل: با فشردن پدال ترمز، متوجه می شويد که به راح

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

توضيح مشکل: فشردن پدال ترمز باعث توقف خودرو نمی شود . توضيح مشکل: با فشردن پدال ترمز، متوجه می شويد که به راحتی به زمين می رسد. این لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که امواج رابازتاب دهند ، به این ترتیب ، امواج با یکدیگر تداخل و همدیگر را خنثی خواهند کرد.

اگر شما صدای خش­خش از فضای موتور در حین رانندگی یا بعد از خاموش کردن موتور شنیدید، این ممکن است به این معنی باشد که موتور شما جوش آورده و/یا ماده خنک کننده از سیستم خنک کاری نشت می­کند.

مورد بعدي ضعف دو شيشه بالاير عقب سمت راننده بود که با سرعت لاک پشت پيما بالا و پايين ميشد و نمايندگي گفت تا زماني که بالابر قطع نشده باشه نميتونم قطعه رو تعويض کنيم!

پورشه هم میخواهد دی اکسید کربن اتمسفر را مورد استفاده قرار دهد. کمک فنرها، اکسل ها و سایر موارد متعلق به سیستم تعلیق خودرو را بررسی نمایید. گاهی بوی سوختگی نيز به مشام می رسد. خودروی افرادی که خودشان، این قطعات را تعویض می کنند، در مواجهه با پلیس، جریمه و توقیف خواهد شد.

بارها مشاهده شده است که در تابستان و هنگامی که هوا گرم است اگزوز سرخ شده و حتی بارچه شلوار یا کفشی که در مجاورت با اگزوز قرار داشته است را سوزانده و ذوب کرده است که در این حالت دمای بدنه ان تا ۱۵۰ درجه هم میرسد.

اگرچه این مسئله برای رفت و آمد روزانه با موتور سیکلت های برقی مشکلی ایجاد نمی کند اما احتمالاً در سفرهای طولانی جاده ای که به سوخت گیری در طول سفر نیاز دارند، مشکل ساز است.

برای این هیولای مجهز به سامانه تمام چرخ محرک فقط 4.1 ثانیه زمان لازم است تا از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست یابد. اين کشيده شدن فقط در هنگام ترمز گرفتن است. تبصره 1 ـ انواع پلاكها و ابعاد و رنگهاي آنها براي وسايل نقليه مختلف در دستورالعمل يادشده مشخص ميگردد.

اما هنوزم صداي موتور زياده.زرد شدن شيشه چراغ هاي جلو .نشت روغن از واشز قالپاق که با 3بار عوض کردن بازم قطع نشد بزور قالپاق موتور رو عوض کردند.ترمزها هم با وجود لاستيک 205کره اي رودستون عملکرد مناسبي ندارند حتي چرخهاي عقب رو رگلاژ کرده و هواگيري absرو با دياگ انجام دادم.

يک قسمت از اتصالات فرمان شل و يا خراب شده است و بايد تعويض شود. لنت ها روغنی شده اند و بايد تعويض شوند.

بلبرينگ های چرخ جلو از تنظيم خارج شده اند. مدلهای جدید آن از تکنولوژی و علم روز بهره بردهاند و قابلیتهای خاصی دارند. روغن ترمز خيلی کم است و يا وجود ندارد. سيلندر اصلی ترمز خراب شده است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن