انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

بستگی به منبع و دلیل اصلی ایجاد دود دارد. این به دلیل آن است که تعمیر سایر دلایل روغن سوزی که شامل فرسودگی دی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بستگی به منبع و دلیل اصلی ایجاد دود دارد. این به دلیل آن است که تعمیر سایر دلایل روغن سوزی که شامل فرسودگی دیواره سیلندر و حلقه پیستون و عایقبندی دریچه (واشر سر سیلندر) کار سادهای نیست.

کنترل گازهای خروجی خودروها با توجه به نرخ بالای تولید خودرو در ایران و انتشار گازهای سمی توسط آن ها از اهمیت خاصی برخوردار است. می توان گفت که این مجموعه برای همه کسانی که علاقمند به تعمیراگزوز می باشند مناسب است.

دوره آموزش تعمیراگزوز با بیش از7 ساعت ویدئو با کیفیت آموزشی تعمیراگزوز رو از مقدماتی تا پیشرفته با جزئیاتی کامل بهتون آموزش میده. در مجموعه آموزش تعمیراگزوز شما با معرفی سیستم اگزوز خودرو.

شما می توانید ناخن های فولادی ضد زنگ را مشاهده کنید و تحسین کنید، به طوری که آن را تکمیل یک ظاهر طراحی سواری خود را. هر دو سری بهعنوان سدانهای اقتصادی و با پیشرانه هایی با حجم ۱٫۶ لیتر الی ۲٫۰ لیتر در ایران به فروش میرسیدند و هنوز هم علاقه مندان فراوانی دارند.

شبیه کسی بود که آمده برای شکار و البته بار چهارم که دیدمش، انگار به طعمه هم رسیده بود. با مراقبت به موقع از این مسئله می توانید مشکل ناشی از دود را تشخیص داده و خود را از سایر مشکلات حفظ کنید.

با توجه به تعدادی از متغیرهایی که در بالا ذکر شد هزینه می تواند متفاوت باشد. این کوپه لوکس در قالب مدلهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ به کشورمان راه پیدا کرد. اگر عملکرد این دستگاه مختل شود ، کل سیستم اگزوز آسیب می بیند و اول از همه راننده: او نه تنها به صداهای بلند گوش می دهد ، بلکه گازهایی را که به داخل خودرو نفوذ می کنند نیز تنفس می کند.

طبق برآوردهای انجام شده تقاضا برای خودرو رو به افزایش است و این مهم موجب شده شرکت اگزوز خودرو سپاهان که با استانداردهای بالا فعالیت می کند پیشرفت رو به رشدی داشته باشد و بیش از 70 درصد نیاز شرکت خودروسازی داخلی را تامین کند.

یه تیکه فلز یا سرامیک به درد نخوره که داره توی اگزوز سنگینی میکنه. اگر پیش خودتان فکر میکنید که این راهکارها بیشتر برای نشنیدن صدای موتور برق است نه کم کردن صدای خود موتور برق درست فکر کردهاید. این واحد تولیدی سالهاست که دارای نظام تضمین کیفیت مبتنی بر استانداارد ISO 9000 بوده و علاوه بر اینکه در حال حاضر دارای گواهینامه BUREA VERITAS با تائید UKAS انگلستان می باشد.همچنین گامهای مهمی نیز جهت بدست آوردن گواهینامه ISO TS برداشته است.

درود بر دوستان. کاتالیزور با کارکرد بالای 80هزارتا که دیگه کاتالیزور نیست. مانیفولد اگزوز خودرو. مبدل کاتالیستی(کاتالیزور) اگزوز خودرو. نگهدارنده های اگزوز خودرو. چراغ های جلو نیز با خطوط شکسته طراحی شده اند .

با استفاده از كليد 2 مي توان خروجي اطلاعات لوله را براي مختصات X,Y,Z نقشه و يا سيستم لوله اندازه گيري شده انتخاب كرد براي لوله نمونه پارمترهاي ارتباطي بايد قبل از اين انتخاب وارد شده باشند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن