انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

در حالی با آلودگی صوتی در کنار آلودگی هوا در شهر تهران دست و پنجه نرم می کنیم که کارشناسان گفته اند آلودگی صو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در حالی با آلودگی صوتی در کنار آلودگی هوا در شهر تهران دست و پنجه نرم می کنیم که کارشناسان گفته اند آلودگی صوتی در شهر تهران ۱۵ تا ۲۵ دسیبل فراتر از حد مجاز است و بیشترین سهم آلودگی صوتی در کلانشهر تهران ناشی از سیستم حمل و نقل موتوری است به طوری که موتورسیکلت ها به میزان ۸۳ دسیبل آلودگی صوتی تولید می کنند این در حالی است که میزان حد مجاز آن ۷۷ دسیبل است.

این دو فن برای تخلیه گرمای تولیدشده توسط تراشه ماینر به کار میروند. که این می تواند برای همسایگان ساکن در آپارتمان مسکونی شما یک فاجعه ی بزرگ باشد! شرکت آرام گستر پارس در این مقاله به ارائه بهترین راه موجود جهت کاهش صدای دستگاه ماینینگ خواهد پرداخت.

سوال : آیا استفاده از ماینر باکس و عایق صدای ماینر باعث گرم شدن بیش از حد دستگاه نخواهد شد؟

یک جعبه ی عایق شده ی شگفت انگیز که به سادگی ساخته می شود و علاوه بر کاهش صدا، به لطف گردش هوای موثری که دارد منجر به کاهش دمای ماینر شما تا 10 درجه سانتی گراد نیز خواهد شد.

یکی در ورودی هوا و دیگری در خروجی هوا آنها قرار دارد. پایه های راهنمای بغل از جنس نرم و قابل انعطافی ساخته شده اند که شکستن آن را در برخوردها بسیار ضعیف می کند. بهترین روش برای کاهش صدای دستگاه های ماینر استفاده از یک ماینر باکس است.

زونتس آر ۲۵۰ یکی از موتورسیکلت های مطرح بازار کشور ما در کلاس نیکد است. تعداد شيفت هاي كاري پرسنل سه شيفت كاري بوده و روز كاري در هفته 6 روز مي باشد.

قابلیت شخصی سازی سفارش به نسبت نوع دستگاه ماینر ، تعداد آن و ابعاد دستگاه. بنابراین باید بگوییم که صدای یک دستگاه ماینینگ حدودا برابر با صدای غرش یک کامیون در فاصله ی 1 متری است! راه حلی که می تواند میزان صدای دستگاه ماینینگ شما طرز شگفت انگیزی کاهش دهد و آن را به 60 دسی بل برساند!

خراب شدن این واشر منیفولد دود جک J5 با افزایش کاملا محسوس صدای پیشرانه و دودهزدن محل اتصال همراه است. صدای ماینر به چه دلیل است؟ این بدان معنی است که سیستم انتشار شما تأثیری نخواهد گذاشت و وسیله نقلیه شما همچنان یک بررسی دود را انجام خواهد داد.

با فشردن گاز، آمپرهای نصب شده در پنل میانی به حرکت در می آیند، نخستین نشانگر، میزان فشار وارد بر پیشرانه را میسنجد، به عبارت دیگر با فشردن ناگهانی پدال گاز، عقربه به 100% میرسد، دومین آمپر نیز به شیوه دیگری میزان گشتاور خودرو را نشان میدهد، جالب آنکه در این تست حداکثر گشتاور اندازهگیری شده توسط این نشانگر به حدود 330 نیوتنمتر در دور موتور 5000 رسید که در حدود 28 نیوتنمتر از حداکثر گشتاور رسمی اعلام شده توسط کمپانی کمتر است.

خواهشا یک دقیقه وقت بگذارید و این مشخصات را مطالعه بفرمایید: ۴.۵ لیتر حجم، ضریب کمپرس ۱۴ به ۱، شروع شدن ردلاین موتور از ۹۰۰۰RPM،۵۴۰ نیوتن متر تورک و ۵۹۷ اسب بخار قدرت.

آخرین مطالب