انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

وجود جسم خارجي در سيلندرها نيز صداي اضافه زيادي توليد ميکند که به وضوح قابل شنيدن است. صدا خفه کن اصلی TM EN

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

وجود جسم خارجي در سيلندرها نيز صداي اضافه زيادي توليد ميکند که به وضوح قابل شنيدن است. صدا خفه کن اصلی TM EN 300 از فویل ساخته شده است ، کاملاً مچاله می شود ، بعد از سقوط دیگر خم می شود ، هنگام فرود از جهش ، هنگام فشرده شدن سیستم تعلیق ، شروع به چسبیدن به چرخ می کند - و به سوراخ ها پاک می شود!

شما برای این کار فقط به محلول شستشوی کاتالیزور نیاز دارید ،و نحوه ی استفاده از آن بسیار آسان است و فقط باید آن را در باک اضافه کنید و سپس خودرو خود را حرکت دهید ، به این ترتیب کاتالیزور خودرو شما از آلودگی پاک میشود.این محلول علاوه بر پاکسازی کاتالیست خودروی شما باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعات آن میشود و شما میتوانید ا آن به راحتی استفاده نمایید.

در بسیاری از کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده ، کانادا ، و استرالیا ، چنین اصلاحاتی بسیار تنظیم شده یا کاملاً ممنوع است. صدا خفه کن اصلی کاملاً بی صدا و خوب است. اين صدا ممکن است در زمان کارکرد نيز به صورت ضربههاي منظم از همين بخش شنيده شود.

است و روی سرسیلندر بسته شده است. صداي ياتاقان از قسمت زير موتور و بسيار واضح شنيده ميشود که البته بسته به شدت خرابي ياتاقان متفاوت خواهد بود.

اين صدا در هر دو حالت شبيه به تيک تاک ساعت و منظم است که ميتوان آن را از بالاي موتور و دقيقا از سمت سوپاپها شنيد.

اشکال فشار هوا کوچک تولید شده توسط فن است. اگر در سیستم خنک کننده هوا باشد جلوی گردش آب را می گیرد و دما بالا می رود .

موتور سیکلت ۱۲۵ معمولا سرعت زیادی ندارد بدلیل آنکه انجین آن برای سفر های درون شهری طراحی شده و در واقع بدلیل تک سیلندر بودن انجین آن، کشش ایجاد قدرت بالا برای سرعت بیشتر را ندارد. اما موتور 2 لیتری با کد EW10J4 قوی ترین پیشرانه 206 است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

این معمولاً مستلزم کاهش سر و صدای کمتری است (قطعات اگزوز ماشین های راه سازی منبع اگزوز komatsu). یک عارضه جانبی غیرقابل اجتناب از این کاهش نویز ، محدود کردن جریان منبع اگزوز کوماتسو است که باعث ایجاد فشار عقب می شود و این می تواند راندمان موتور را کاهش دهد.

صدا خفه کن در منبع اگزوز کوماتسو اکثر موتورهای احتراق داخلی نصب می شوند. برخی از منبع اگزوز کوماتسو پس از خرید ادعا می کنند که با کاهش فشار کمتری باعث کاهش خروجی موتور و / یا کاهش مصرف سوخت می شوند.

در تولید نازل ها در کارخانه، یک لوله نازک دیواره وجود دارد، و شما همچنین به شما توصیه می کنید از آن استفاده کنید (بهتر از فولاد ضد زنگ) برای تسهیل وزن سیستم اگزوز.

آخرین مطالب