انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

اگر وقتی موتور سرد است رنگ دود به سفیدی متمایل است، می توان وضعیت موتور را عادی تلقی کرد اما اگر بعد از گرم ش

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگر وقتی موتور سرد است رنگ دود به سفیدی متمایل است، می توان وضعیت موتور را عادی تلقی کرد اما اگر بعد از گرم شدن موتور باز هم دود سفید از اگزوز بیرون آمد، نشانه نشت آب به داخل محفظه احتراق و تبخیر آن است.

سطح شناور کاربرتور بیش از حد پایین است، در نتیجه کاربراتور فلوت می کند و سخت بیش از اندازه به محفظه احتراق می رسد. البته از آنجا که اف جی کروزر علاقه مندان بسیاری داشت، تویوتا یک نسخه نهایی یا Final Edition هم از آن معرفی کرد و نهایتا تولید آن را در ژانویه 2018 خاتمه داد.

میلیمتر به میلیمتر این خودرو قبل از رفتن به روی خط تولید با دقت اندازه گیری و محاسبه شده است. اگر این قطعه وجود نداشته باشد صدای تولید شده بسیار گوش خراش و آزار دهنده خواهد بود بنابراین سالم بودن آن مهم است چراکه نه تنها از گازهای اضافی جلوگیری میکند بلکه جلوی صداهای آزار دهنده را میگیرد تا به عابران آسیب وارد نکند.

بالا رفتن مصرف سوخت: تقریباً هر چیزی از چگونگی رانندگی فرد تا کم باد بودن چرخ ها می تواند سبب افزایش مصرف سوخت شود.

با استفاده از سوخت سنج و بعضی ابزارها و تجهیزات الکترونیکی جلو داشبورد می توان مصرف سوخت را به دقت اندازه گیری کرد. فروشگاه اگزو گیم، با بهرهگیری از جدیدترین و بروزترین شیوههای امنیتی، به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده میکنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

دریچه ساسات باز نمی شود و یا با سرعت کافی باز نمی شود. او سوانح دریایی زیادی را در طول عمر خود تجربه کرد و همین باعث شد تا نظر بسیار مثبتی به کشتیهای ساخت غرب پیدا کند چرا که در مقایسه با کشتیهای ژاپنی، گنجایش بیشتر، تعادل بهتر و سرعت بیشتری داشتند.

این کار باعث افزایش نیروی اصطکاک می شود و شتاب خودرو کاهش می یابد. این حسگرها عبارتند از : حسگر دمای آب، حسگر دور موتور، حسگر فشار مطلق منیفولد، حسگر اکسیژن، حسگر وضعیت دریچه گاز، مدول کنترلی برنامه پذیر و کار اندازهایی از قبیل سولنوئیدها، کلیدها و شیرهای الکترونیکی.

19-12-2009, 09:45 AMیعنی قبل از منبع اخری که 2 تکه هست یه واشر فابریکی بندازم؟ در دور موتور 2500 تا 3000 صداي بم وارد اتاق مي شه که علتش عدم هماهنگي موتور و گيبرکس هست. اگر هم بخواین کیتشو آماده بخرین سر از 130 هزار تومان در میاد (یعنی 50تومان بابت خرده کاری (مقدمه) و 80 هزار تومان بابت کیت بک فایر) تازه کیت بک فایر تا 160 هزار تومان هم داریم.

علل دیگر پایین بودن فشار روغن عبارتند از : ضعیف بودن فنر شیر فشار شکن، پارگی یا ترک خوردن لوله روغن و گرفتگی لوله یا فیلتر روغن، رقیق شدن روغن، کف کردن روغن، ایجاد لجن در مدار، کم بودن مقدار روغن یا رقیق شدن روغن بر اثر گرمای بیش از حد.

شستن موتورسیکلت و شستن اگزوز موتور سیکلت و برق انداختن موتور سیکلت و رفع زردی اگزوز موتور و کارواش موتور سیکلت و پولیش موتور سیکلت و ترفندهای موتور سیکلت و چگونه باک موتور سیکلت را تمیز کنیم و اصول و روش صحیح شستن موتورسیکلت و آموزش شستن موتورسیکلت و نحوه تمیز کردن موتور سیکلت را در نم نمک ببینید.

آخرین مطالب