انواع رنگ دود اگزوز؛ رنگ دود ماشین علامت چیست؟

در عقب خودرو سپر دوباره طراحی شده است. تنظیمکننده گودی کمر، زیرزانویی، سقفهای کهکشانی و ماساژور صندلی عقب محد

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

در عقب خودرو سپر دوباره طراحی شده است. تنظیمکننده گودی کمر، زیرزانویی، سقفهای کهکشانی و ماساژور صندلی عقب محدود امکاناتی هستند که با اضافه کردن آن به کابین میتوان نمای آن را تا حدی تغییر داد. دو اگزوز هم زیر چراغ اضافه شده که آن را بیشتر از قبل شبیه خودروی دشت و بیابان کرده.

دو نوع منیفولد ورودی (Inlet) و خروجی (Outlet) و یا منیفولد هوا و دود دستهبندی میشود. یا آن را بر ندارید ، زیرا چنین تأثیری بر روی دو زمانه ندارد ، مانند 4t. بنابراین ، سفارش قوطی تنظیم صدا خفه کن بدون تنظیم رزوناتور منطقی نیست و سفارش سهام دو چندان بی معنی است.

البته در کیت دومی که والد ارائه کرده به غیر از موارد بالا قوسهایی هم روی گلگیر و تغییراتی بر چراغهای LED داده است.

شاید بتوان با تمام چرم کردن روکش احساس لوکس بودن در آن ایجاد کرد اما دست آخر اتاق لندکروز تفاوت زیادی با این خودروی لوکس دارد.

اگر سیستم صوتی آن را هم به یک مولتی مدیای پیشرفتهتر ارتقا دهیم شاید بتوان گفت آن را بیشتر به یک لندکروز نسل جدیدتر ارتقا دادهایم.

یک موتور خوب باید غرش کند اما نه با صدای بلند. گازهای خارج شده از اگزوز خودرو همراه با مقداری هوا از روی کاتالیزور که دربرگیرنده فلز اکسیدهاست عبور داده میشود.

ترمزهای جدید والد با کالیپرهای بزرگتر و لولههای فولادی ضد زنگ نیز تغییر بزرگ دیگری است که در خودرو اعمال میشود. مهندسان والد اینترنشنال با یک کیت اسپرت از پس جراحی نه چندان سنگینی برای تغییر دادن این خودروی ژاپنی برمیآیند.

میتوان حتی از سایت دیوار هم یکی از این کیتهای اسپرت لندکروز را خریداری کرد. فقط کافی است وارد قسمت لوازم یدکی شوید و نام لندکروز را جستوجو کنید. با وجود همه این تغییرات راهی نیست که بتواند کابین این تویوتا لندکروز قدیمی را به یک لکسوس تبدیل کند.

هرچند وظایف بیان شده بسیار ساده است اما در عین سادگی ظرافت و حساسیت بسیاری در انجام این وظایف وجود دارد.

واشرها به منظور مهر و موم کردن، در بین قطعات پیشرانه قرار دارند تا نشتی از جایی وجود نداشته باشد و قطعات کاملا روی هم بسته شوند. در این بین بارزترین نشانه سوختن روغن موتور، خروج دود آبی رنگ از لوله اگزوز است که البته شاید در شرایط عادی کارکرد موتور چندان مشهود نباشد.

آخرین مطالب